SERIÁLY.kinema.SK

NBC 2016/2017

News máj 19., 2016

Americká televízna veľka päťka tento týždeň vo veľkom predstavuje ako bude vyzerať ich nadchádzajúca sezóna 2016/17. V pondelok ako prvá predstavila svoju jesennú programovú štruktúru, ako aj všetky seriálové novinky, ktoré uvedie počas tejto sezóny, stanica NBC:

Pondelok
20:00 The Voice
22:00 Timeless

Utorok
20:00 The Voice
21:00 This Is Us
22:00 Chicago Fire

Streda
20:00 Blindspot
21:00 Law & Order: SVU
22:00 Chicago PD

Štvrtok
20:00 Superstore
20:30 The Good Place
21:00 Chicago Med
22:00 The Blacklist

Piatok
20:00 Caught on Camera with Nick Cannon
21:00 Grimm
22:00 Dateline

Všetky novinky:

The Blacklist: Redemption
Spin-off seriálu The Blacklist, v ktorom Tom Keen/Christopher Hargrave (Ryan) sa spolčí so svojou markou Scottie (Famke Janssen) ktorá šéfuje tajnej organizácii, ktorá rieši problémy, s ktorými vlády štátu nechú mať nič spoločené.

theblacklist

ďalej hrajú: Edi Gathegi a Tawny Cypress (Unforgettable)
scenár: Jon Bokenkamp a John Eisendrath
réžia: Michael Dinner

Chicago Justice
Spin-off seriálu Chicago P.D., v ktorom prokurátori a vyšetrovatelia úradu generálneho prokurátora riešia politiku a kontroverzné prípady, pričom idú za spravodlivosťou.

chicagojustice

hrajú: Philip Winchester (Strike Back), Carl Weathers, Nazneen Contractor, Joelle Carter a Ryan-James Hatanaka

Emerald City
Prerozprávanie príbehu Čarodeja z krajiny Oz o 20-ročnej Dorothy (Adria Ajorna), ktorú tornádo odfúkne do magickej krajiny, kde ju čakajú súperiace ríše, smrteľní bojovníci, temná mágia a krvavá bitka o nadvládu.

emeraldcity

ďalej hrajú: Cast: Vincent D’Onofrio, Adria Arjona, Ana Ularu, Oliver Jackson-Cohen, Jordan Loughran, Gerran Howell, Mido Hamada, Joely Richardson, Isabel Lucas, Stefanie Martini, Suan-Li Ong, Florence Kasumba a Roxy Sternberg
scenár: David Schulner a Shaun Cassidy
réžia: Tarsem Singh

Midnight, Texas
Seriál založený na románoch Charlaine Harris (True Blood) o texaskom mestečku obývanom upírmi čarodejníkmi, liečiteľov, telepatov a vrahov.

midnighttexas

ďalej hrajú: François Arnaud, Dylan Bruce (Orphan Black), Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel (The Vampire Diaires), Sarah Ramos, Peter Mensah, Yul Vazquez a Sean Bridgers.
scenár: Monica Owusu-Breen
réžia: Niels Arden Oplev (Mr. Robot)

Taken
Prequel rovnomennej filmovej série o mladom Bryanovi Millsovi (Clive Standen: Vikings) a jeho kariére „smrteľného agenta CIA.“

taken

ďalej hrajú: Vincent D’Onofrio, Adria Arjona, Ana Ularu, Oliver Jackson-Cohen, Jordan Loughran, Gerran Howell, Mido Hamada, Joely Richardson, Isabel Lucas, Stefanie Martini, Suan-Li Ong, Florence Kasumba a Roxy Sternberg
scenár: Alexander Cary
réžia: Alex Graves

This Is Us
Komediálna dráma o skupine ľudí, ktorých životy sa pretkávajú z časti preto, že niektorí sa narodili v rovnaký deň.

thisisus

hrajú: Milo Ventimiglia (Heroes, Gilmore Girls), Mandy Moore, Justin Hartley (Smallville), Chrissy Metz, Sterling K. Brown, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan a Ron Cephas Jones
scenár: Dan Fogelman (Galavant)
réžia: John Requa a Glenn Ficarra

Timeless
Akčný dobrodružný seriál, v ktorom sa vedec, vojak a profesor histórie pomocou cestujú časom, aby zabránili záhadnému zločincovi zničiť svet zmenením minulosti.

timeless

hrajú: Abigail Spencer (Suits), Matt Lanter (90210), Malcolm Barrett, Goran Visnjic (ER), Paterson Joseph, Sakina Jaffrey a Claudia Doumit
scenár: Eric Kripke (Superntarual) a Shawn Ryan
réžia: Neil Marshall

The Good Place
Komédia o žene (Kristen Bell: House of Lies, Veronica Mars), ktorá vstúpi do posmrtného života, kde si uvedomí, že nebola veľmi dobrým človekom.

thegoodplace

ďalej hrajú: Ted Danson (CSI), William Jackson Harper, Jameela Jamil, Manny Jacinto a D’Arcy Carden
scenár: Michael Schur (Brooklyn Nine-Nine)
réžia: Drew Goddard (The Martian)

Great News
Komédia o producentke televízneho spravodajstva (Briga Heelan), ktorá musí v práci po novom znášať svoju matku (Andrea Martin: My Big Fat Greek Wedding) – stala sa totiž novou stážistkou televízie.

greatnews

ďalej hrajú: Adam Campbell, Kimrie Lewis-Davis, John Michael Higgins (Happily Divorced) a Horatio Sanz
scenár: Tracey Wigfield
réžia: Beth McCarthy-Miller

Marlon
Rodinná komédia založená na živote predstaviteľa hlavnej postavy o milujúcom, ale nezrelom otcovi (Marlon Wayans), ktorý vychováva svojich dvoch synov spolu so svojou ex-manželkou.

marlon

ďalej hrajú: Essence Atkins, Notlim Taylor, Amir O’Neil, Bresha Webb a Diallo Riddle
scenár: Christopher Moynihan
réžia: Andy Ackerman

Powerless
Komédia z univerza DC Comics o poisťovacej agentke (Vanessa Hudgens), ktorá pokrýva škody bežných ľudí spôsobené superhrdinami.

powerless

ďalej hrajú: Alan Tudyk, Danny Pudi a Christina Kirk
scenár: Ben Queen
réžia: Michael Patrick Jann

Trial & Error
Komédia v štýle dokumentu o právnikovi (Nicholas D’Agosto: Gotham), ktorý má obhajovať vysokoškolského profesora (John Lithgow) z vraždy svojej manželky.

trialanderror

ďalej hrajú: Jayma Mays, Sherri Shepherd, Steven Boyer a Krysta Rodriguez
scenár: Jeff Astrof a Matt Miller
réžia: Jeffrey BlitzKomentáre

  1. Sirius | máj 19., 2016 o 10:07 |

    Taken by mohol byť fajn ak to pojmú menej akčné a viac spy. Midnighter Texas som zvedavý takéto veci mám rád. Timeless znie tiež dobre

  2. Odin | máj 19., 2016 o 19:19 |

    Len drobna poznamka: Taken a Emerald city maju nejaky prilis rovnaky casting ;). A ako divak len dufam, ze nepokazia Timeless.

Napíšte svoj názor