SERIÁLY.kinema.SK

CastleJOJ

12. máj sa zapíše do televíznych dejín červenými písmenami. O život totiž v predvečer piatka 13. prišlo až 12 seriálov. Ktoré tituly boli obeťou seriálovej smrtky? Niektoré vás zaručene prekvapia!

Stanica ABC zrušila:

 • kriminálku Castle po ôsmych sériách,
 • drámu Nashville po štyroch sériách,
 • MARVELovku Agent Carter po dvoch sériách,
 • muzikálovú komédiu Galavant tiež po dvoch sériách,
 • komediálnu novinku The Muppets a dramatickú novinu The Family po jednej-jednej sérii.

Ďalej, stanica Fox zrušila komediálne novinky Grandfathered, Grinder, Bordertown a Cooper Barrett’s Guide To Surviving Life, stanica CBS poslednú kriminálku CSI – CSI: Cyber po dvoch sériách, stanica The CW dramatickú novinku Containment.

Tento deň však nebol úplne čierny, seriálová smrtka sa nad piatimi seriálmi pre zmenu zľutovala a dopriala im ďalšiu sériu. Stanica ABC obnovila dramatickú novinku The Catch a komediálne novinky The Real O’Neals a Dr. Ken na 2. sériu, a antologický seriál American Crime na 3. sériu. Obnovená bola aj novinka Supergirl, nie však materskou CBS, ale stanicou The CW. Jej 2. séria teda pobeží na televízii, ktorá vysiela aj ostatné DC seriály – Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow.Komentáre

 1. Roman-tik | máj 15., 2016 o 14:45 |

  V agentke Carter sa stretli najkrajšie seriálové herečky z nikity či legends of the seeker.
  Bohužiaľ seriál sa nemal dožiť ani druhej série takže prekvapivé by bolo keby prežil. V ére arrow, flash či supergirl skrátka nemôže takýto formát prežiť.

  Castle bol určite úspešnejší, ale napriek tomu vraj jeho koniec prišiel už neskoro, odchod dvoch hlavných postáv asi niečo napovedal, typické dojenie až na dno sledovanosti …No možno je čas pozrieť si aspoň jeden diel na jeho počesť.

  Nakoniec sa toľko prekvapení ani neudialo, ale najviac asi prekvapil sleepy hollow, ktorý napriek mizernému ratingu ide ďalej, no svet seriálov je dobré sci – fi.

Napíšte svoj názor