SERIÁLY.kinema.SK

Quantum Break

Extra, News apríl 6., 2016

Ste fanúšikmi televíznych sci-fi a hľadáte niečo nové? Možno by vás mohol zaujať najnovší experiment fínskeho štúdia Remedy, ktoré je známe hrami ako Max Payne alebo Aln Wake, no tentoraz sa rozhodli organicky spojiť hru a seriál. Jedno ťaží z druhého a naopak.

12970592_10153693346618370_1623347521_o

Časť titulu Quantum Break je akčnou adventúrou, kde si do sýtosti užijete akciu a manipuláciu s časom, inokedy vám hra dá do rúk možnosť ovplyvniť cestu príbehom zásadnými rozhodnutiami, no a nakoniec sú tu štyri seriálové epizódy, ktoré ponúknu pohľad jednak na dôsledky vašich činov, ale aj do hĺbky a motivácie postáv v pozadí.

Seriál prekvapí, nakoľko nie je len nejakým bonusom u hre, ale plnohodnotnou súčasťou príbehu. Ten sa zaoberá nevydareným experimentom, ktorý postavil starých priateľov na opačné strany barikády. V hre aj seriáli im svoje podobizne tváre známi herci Shawn Ashmore (The Following, séria X-Men) a Aidan Gillen (Game of Thrones, The Wire). Títo dvaja sú doplnení pestrou paletou uveriteľných postáv, ktoré stvárnili taktiež známi herci ako napríklad Lance Reddick (Fringe), Dominic Monaghan (Lost), Courtney Hope (NCIS), Amelia Rose Blaire (Scream, True Blood) alebo Patrick Heusinger (Casual).

Viac k hre nájdete na www.sector.sk

Quantum Break – videorecenzia – Sector.sk#MaxPayne načal evolúciu rozprávania v podaní šikovných Fínov, #AlanWake ju posunul na úroveň zručného spisovateľa, #QuantumBreak v niektorých momentoch robí rozprávača z vás. Pozrite si našu video/textovú recenziu: http://www.sector.sk/recenzia/30964/quantum-break.htm #videorecenziaSECTORsk

Posted by SECTOR.sk on Wednesday, April 6, 2016Komentáre

  1. Sirius | apríl 6., 2016 o 15:08 |

    Len aby to nedopadlo ako Defiance

Napíšte svoj názor