SERIÁLY.kinema.SK

Van-Helsing-779x400

Ako sme už spomínali, americká káblová stanica Syfy chystá v septembri novú verziu Van Helsinga. Hlavnú rolu v 13-dielnej sérii si zahrá Kelly Overton. Áno, správne, v novej verzii zabijaka upírov sa dočkáme Vanessy Helsing, dcéry Van Helsinga, ktorá zmŕtvychvstane päť rokov v budúcnosti a musí zachrániť ľudstvo pod nadvládou upírov.

Kelly Overton môžete poznať ako Rikki Naylor z True Blood (HBO) alebo ako Ninu Brenner z druhej série Legends (TNT). V seriáli si tiež zahrajú Jonathan Scarfe (Hell on Wheels), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels), Paul Johansson (Mad Men), David Cubitt (Ray Donovan) a Tim Guinee (Homeland).

960

Scarfe si zahrá Axela, mariňáka plného odhodlania a lojálnosti k službe a svojej jednotke napriek rokom neutíchajúcish upírskych útokov. Na strane ľudí sa k nemu pridá Heyerdahl, ktorý si zahrá Sama, jedného z preživžích upírskeho Povstania , ktorý sa spolieha na svoju silu a pozorovacie schopnosti. Cubitt si zahrá ďalšieho preživšieho, Johna, ktorý je poháňaný hnevom, predsudkami, podozrievavosťou a strachom.

Na strane upírov si Johnasson zahrá Dimitriho, upíra, ktorá sa zmenil ešte pred Povstaním a teraz je z neho trpezlivý a vypočítavý líder upírov. Guineeho postava, Ted, je obyčajný upírsky pešiak, ktorý bojuje s Vanessou a samozrejme má tragickú minulosť.

 Komentáre

  1. Sirius | február 20., 2016 o 19:14 |

    Som zvedavý aj keď sa obávam že to nebude nič moc. Prečo sa len nedržia Scifi to im ide najlepšie

  2. Ivica | február 22., 2016 o 09:57 |

    Snažím sa nesúdiť aspoň kým neuvidím pilot, ale kombinácia syfy a popis postáv vo mne osobne nevzbudzuje veľa dôvery na nejaký masterpiece. Rozmýšľam, kedy naposledy malo syfy fakt, že dobrý kvalitný sérial od čias BSG.

  3. Sirius | február 23., 2016 o 10:48 |

    Miniséria Ascension bola celkom fajn v porovnaní s ich ostatnou tvorbou po BSG

Napíšte svoj názor