SERIÁLY.kinema.SK

Máme za sebou prvé októbrové týždne a s nimi aj prvé premiéry stanice The CW v tejto sezóne. Asi najviac očakávaný z jej ponuky bol návrat Arrowa. Stephen Amell, predstaviteľ Olivera Queena, sa nenudil ani počas leta. Podarilo sa mu splniť sen a byť aspoň počas jedného večera súčasťou WWE zápasu, kde sa stretol so Stardustom a ukázal svoje schopnosti aj mimo seriálového sveta. Samozrejme, zároveň s tým prebehla aj jedna z jeho charitatívnych aukcií, kde predával tričká práve k tomuto zápasu.

stephenamellwwe

Poďme však k prvému dielu 4. série, ktorý sa niesol pod názvom Green Arrow. Myslím si, že veľa fanúšikov bolo v očakávaní, kedy pribudne k Oliverovmu pseudonymu aj slovíčko Green. Ja osobne som čakala, že sa dočkáme podobného osudu ako v Smallville, kde bol z Clarka Superman až v poslednej sérii. Som však veľmi rada, že v tomto prípade tak dlho nečakali.

Prvý diel sme začali pár mesiacov po skončení 3. série a Oliver a Felicity spolu nažívajú na predmestí. Oliver má konečne pokojný život a je pripravený usadiť sa, nakoľko sa chystá Felicity požiadať o ruku, čo veľmi rýchlo zistíme. Ako sme však zvyknutí, všetko pekné veľmi rýchlo skončí a ani teraz tomu nebolo inak.

arrowS4E1

Po niekoľko minútach zaľúbeného párika prichádzame naspäť do Starling City, kde je nám predstavená skupinka nových postáv tzv. duchov, ktorých vedie Damien Darkh (Neal McDonough), ktorého zrejme budeme stretávať počas celej série. Avšak návrat Olivera do svojho tímu vôbec neprebiehal jednoducho, keďže Diggle z toho nebol práve nadšený. Stále nie je pripravený dôverovať mu, Olivera to však vôbec neodradí. Pomohlo, samozrejme, aj to, že Felicity bola šťastná, že sa mohla vrátiť k tomu, čo milovala robiť, a robila to aj poza Oliverov chrbát.

Všeobecne to bol veľmi romantický diel. Po jeho odvysielaní, najdiskutovanejšia bola jeho posledná scnéna, kde vidíme Olivera spolu s Barrym Allenom stáť pri niekoho krobe a po líci mu stečie jedna slzička. Kto myslíte, že to bude? Ja mám svoje predpovede práve kvôli tomu ako spravili celý diel a romantickú scénu „žili šťastne až do smrti“ nám ponúkli ako úvod série. Úprimne sa obávam o budúcnosť jednej postavy.

Pozrite si trailer z newyorského ComicCinu:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor