SERIÁLY.kinema.SK

communityS5finale

Seriál Community pokojne môžeme nazvať nesmrteľným. Takmer o každej sérii sa hovorilo, že bude posledná, no seriál to nakoniec dotiahol až na 5 sérií. Dňa 5. mája 2014 bolo oficiálne oznámené, že komédia sa 6. série už nedočká, 30. júna 2014, tesne predtým ako hercom vypršali zmluvy, však prišlo záchranné koleso od Yahoo, ktoré si objednalo 13 ďalších epizód.

Možno v tom zahral rolu aj fakt, že nejakú dobu sa so seriálom spája neoficiálne heslo „6 sérii a film“, ktoré narážalo na snahu udržať odkaz na seriál The Cape, ktorý sa dožil iba 10 dielov. Bol to však jeden zo seriálov, na ktorý bol naviazaný Abed, jedna z hlavných postáv v Community.

A keď už som spomenula „#SixSeasonsAndAMovie“, producenti už začali s miernymi prípravami a hlavne silnými vetami typu: „Teraz už neprichádza do úvahy, aby sme nespravili aj film!“ Bližšie informácie a rozhodnutie padnú s najväčšou pravdepodobnosťou podľa toho, akú priazeň si získa seriál v online formáte. Isté je, že tvorcovia sú viac než nažhavený dotiahnuť svoje plány až do filmového konca.

6. séria premiéru absolvuje 17. marca 2015 na Yahoo Screen.

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor