SERIÁLY.kinema.SK

revolutioncast

Televízia Markíza obohatila september o ďalšiu seriálovú premiéru. Od 29. septembra, každý pondelok až štvrtok o 23:00, budete môcť sledovať na jej obrazovkách postapokalyptický sci-fi seriál Revolution (Revolúcia). Pozrite si prvý teaser:

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Sirius | september 11., 2014 o 18:56 |

  teaser celkom fajn

 2. Roman-tik | september 12., 2014 o 09:36 |

  Krásne to zhrnul editor v eurotelevízii, že naše TV úplné ignorujú americké hity a promujú len svoje seriály a potom sa čudujú, že im to nikto nepozerá.

  Markíza uvedie premiéru o 23:00 v pracovné dni pričom na doma odvysiela v premiére o 20:00 seriál ktorý amerika stopla po 2 dieloch. Oni nemajú ani páru o čom dané seriály sú podľa mňa.

  Ako mohla joj pustiť kamelot v piatok v prime time ? A očakávať, že to bude megahit ?
  ———-
  AXN black si dáva 2 týždňovú pauzu od legend of the seeker a potom spustí druhú záverečnú sériu.

 3. Alias | september 12., 2014 o 13:33 |

  Sopranovci, západné krídlo a ďalšie a ďalšie – tu už je dlhá tradícia vysielať dobré seriály neskoro v noci, aby ich nik nepozeral.
  Na druhej strane za to môžu asi aj diváci. Keby nik nepozeral telenovely a farmárov, asi by ich nevysielali. Myslím, že Homeland, alebo niečo podobné (kvalitné) začali vysielať nejak rozumne a nemalo to sledovanosť. Ak si ešte spomínate na Markízu za Ruska, tak dávali všetko čo bolo nové, v rôznych časoch, ale bolo isté, že svetové novinky sa u nich objavia. Potom Rusko odišiel a prišli telenovely a reality show.

  No nechápem, načo dávajú neukončené seriály. Tu sa to ešte relatívne dalo, ale niektoré stopnú skalovisom keď nik netuší, ako to dopadne. Že nedajú koniec je hlavne svinstvo od materskej stanice, ale aj od našich je podraz servírovať nedovarené jedlo.

Napíšte svoj názor