SERIÁLY.kinema.SK

Amazon dnes vypustil svoju už tretiu várku pilotov. Pilotnú sezónu má teda už druhýkrát v tomto roku. Aké seriály máme možnosť otestovať tentoraz?

Really
Komédia, ktorá ponúka úprimný pohľad na psychologickú a emočnú komplikovanosť manželstva a nabitú dynamiku úzkeho kruhu priateľov na chicagskom predmestí.
Hrajú: Jay Chandrasekhar (Broken Lizard), Sarah Chalke (Scrubs), Selma Blair (Anger Management, Cruel Intentions), Travis Schuldt (Scrubs), Hayes MacArthur (Go On), Collette Wolfe (Cougar Town), Luka Jones (Up All Night), Lindsay Sloane (Weeds) a Rob Delaney (Burning Love).

Hand of God
Dráma o právnikovi (Ron Perlman), ktorý obchádza zákony, na ceste za nájdením násilníka, ktorý rozbil jeho rodinu, pričom sa spolieha na odkazy, ktoré verí, že mu posiela samotná Boh skrz jeho chorého syna.
Ďalej hrajú: Dana Delany (Body of Proof, Desperate Houswives), Garret Dillahunt (Raising Hope), Andre Royo (The Wire) a Alona Tal (Veronica Mars).

The Cosmopolitans
Romantická komédia, ktorá sleduje skupinku Američanov žijúcich v Paríži, kde hľadajú lásku a priateľstvo.
Scenár a réžia: Whit Stillman (Metropolitan). Hrajú: Adam Brody (The O.C.) a Chloë Sevigny (Big Love).

Hysteria
Investigatívny triler o doktorke (Mena Suvari), ktorá sa vráti do svojho rodného mestečka, aby vyšetrila epidémiu v rámci dievčenského súťažného tanečného tímu dostanú zvláštnu, ktorá môže mať spojitosť so sociálnymi médiami.
Scenár: Shaun Cassidy (Invasion). Ďalej hrajú: James McDaniel (Orange Is The New Black), Josh Stewart (The Dark Knight Rises), Adan Canto (X-Men: Days of Future Past), Laura San Giacomo (Saving Grace, Just Shoot Me) a T.R. Knight (Grey’s Anatomy).

Red Oaks
Komédia o dospievaní zasadená do 80tych rokov o vysokoškolskom študentovi, ktorý sa snaží užiť svoje posledné leto pred začiatkom jeho dospelého života.
Producent: Steven Soderbergh (The Knick). Hrajú: Craig Roberts (Submarine), Paul Reiser (Mad About You), Jennifer Grey (Dirty Dancing), Richard Kind (Spin City), Oliver Cooper (Californication), Gage Golightly a Ennis Esmer (The Listener).

Ak sa vám tieto piloty podarí pozrieť, dajte vedieť Amazonu, ktoré sa vám páčili.Napíšte svoj názor