SERIÁLY.kinema.SK

Sezóna 2013/14 už skončila, je teda najvyšší čas, aby sme odštartovali aktuálny 6. ročník našej populárnej ankety Najsexi herci a herečky a určili tak najsexi seriálových hercov uplynulého roka. V poslednom ročníku sa tými vôbec najsexi stali Nina Dobrev z The Vampire Diaries (na základe 2 047 hlasov) a David Boreanaz z Bones (na základe 1 907 hlasov). Ninine prvé víťazstvo u žien po štyroch rokoch prinieslo aj koniec samovlády dvojice z Kostí, ktorá trvala tri roky.

najsexi1314

Pravidlá najsexi seriálovej ankety zostávajú nezmenené: nominovať (priamo pod tento článok) je možné takých hercov, ktorí počas uplynulej televíznej sezóny* pravidelnejšie (= minimálne na vracajúcej sa báze) účinkovali v nejakom seriáli, ktorý sa v niektorom z anglicky hovoriacich krajín premiérovo vysielal. Najviac však 5 hercov a 5 herečiek, pričom nie je dovolené nominovať iba z jedného seriálu.

*za uplynulú sezónu sa považuje obdobie jún 2013 až máj 2014 (vrátane), aby šancu mali aj herci zo seriálov vysielaných výlučne v letnom období ako napr. True Blood, Franklin & Bash, Falling Skies atď.

Na nominovanie máte čas do stredy 2. júla (do 23:59). Nabádame, aby ste nominovali aj za vlastné pohlavie, nie len za to opačné. Následne zostavíme TOPky a spustíme hlasovania za toho NAJsexi herca a za tú NAJsexi herečku. Kto sa stane najsexi hercom a kto najsexi herečkou za televíznu sezónu 2013/14? Je to iba na vás!

VIAC O TITULE: ,Komentáre

 1. Marek | júl 2., 2014 o 23:18 |

  Herci:
  Stephen Amell ( Arrow )
  Mike Vogel ( Under the Dome )
  Patrick J. Adams ( Suits )
  Brian Hallisay ( The Client List )
  Colin O’Donoghue ( Once Upon a Time )

  Herečky:
  Jennifer Love Hewitt ( The Client List )
  Alyssa Milano ( Mistresses )
  Kaley Cuoco ( TBBT )
  Zooey Deschanel ( New Girl )
  Ashley Benson ( PLL )

Napíšte svoj názor