SERIÁLY.kinema.SK

inbetweenersfilm2

Spomínate si na bláznivú partiu štyroch chalanov z Veľkej Británie,  ktorá chcela zbaliť baby za každú cenu? Populárny tínedžerský seriál dostal mnoho ocenení a jeho popularita neutíchla, ani keď sa vytratil z obrazovky. Pred tromi rokmi sa dostal na plátna kín po prvý raz so svojím záverečným filmom, ktorý sa odohrával na letnej dovolenke, respektíve chlapskej jazde. Zožal až nečakaný úspech a reči o nakrútení pokračovania sa šírili takmer okamžite. Fanúšikovia sa ho toto leto konečne dočkajú.

Z traileru je jasné, že sa bude jednať o priame pokračovanie celej série. Jay (James Buckley) sa rozhodol vziať si na rok pred začiatkom štúdia voľno (tzv. „gap year“) a trávi ho v Austrálii. Samozrejme, jeho typický prejav o tom, ako ľahko sa tam balia baby, privedie celú skupinu verných priateľov za ním. A môže sa začať druhá divoká jazda.

V traileri je okrem iného naznačené, kam sa pohli ostatní protagonisti. Neil (Blake Harrison) stále žije vo svojich oblakoch a Simon (Joe Thomas) s Willom (Simon Bird) zažívajú prvý univerzitný rok. Zo Simonovej sexi priateľky Lucy, ktorú zbalil na onej dovolenke z predošlého filmu na Malii, sa vykľula vzťahovačná baba. Naopak, Will prechádza nejakou existenciálnou krízou (ako inak).  Film sľubuje všetko, čo je na partii obľúbené – nevhodné vtipy, rozhovory, nad ktorými bude rozum stáť a romantickú zápletku.

The Inbetweeners 2 má premiéru 6. augusta vo Veľkej Británii. Kedy a či vôbec, sa dostane ku nám, je zatiaľ neznáme. Každopádne, čaká nás určite letný hit.

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor