SERIÁLY.kinema.SK

Barry Allen (Grant Gustin) mal len 11 rokov, keď jeho mama zomrela následkom bizarnej a hrôzostrašnej nehody a jeho otec bol mylne odsúdený za túto vraždu. Po tom, čo sa jeho život naveky zmenil, vychoval ho otec jeho najlepšej kamošky. Teraz, Barry je geniálny, hnaný a roztomilo geekovský vyšetrovateľ miestnych činov a odhodlanie odhaliť pravdu o zvláštnej smrti jeho mamy ho zavedie k sledovaniu všetkých nevysvetliteľných mestských legiend a vedeckých pokrokov, na ktoré narazí. Barryho najnovšou posadnutosťou je špičkový urýchľovač častíc. Niečo sa však zvrtne počas jeho verejnej prezentácie a keď zničujúci výbuch spôsobí búrku, mnohí prídu o život a do Barryho udrie blesk. Po 9 mesiacoch sa prebudí z kómy a zisťuje, že sa jeho život opäť zmenil – má super-rýchlosť, čo mu umožňuje pohybovať sa cez Starling City ako neviditeľný strážny anjel a nepotrvá dlho, kým ho svet spozná ako Flasha.

cw_theflash

  • hrajú: Grant Gustin (Arrow, Glee), Candice Patton (The Game), Rick Cosnett (The Vampire Diaries), Danielle Panabaker (Justified, Necessary Roughness, Shark), Carlos Valdes, Tom Cavanagh (Eli Stone, Ed) a Jesse L. Martin (Law & Order)
  • výkonní producenti: Greg Berlanti (Arrow, The Tomorrow People, Green Lantern), Andrew Kreisberg (Arrow, Eli Stone) a Sarah Schechter
  • réžia: David Nutter (Arrow, Game of Thrones, Smallville)
  • produkcia: Warner Bros. Television, Bonanza Productions Inc., Berlanti Productions

Upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor