SERIÁLY.kinema.SK

Prezidentka (Alfre Woodard) musí denno denne riešiť desiatky rozhodnutí o živote a smrti a aby sa lepšie vyznala v medzinárodných krízach, ktorým Spojené štáty čelia, Charleston Tucker (Katherine Heigl), jedna z najlepších agentiek CIA, pre ňu zabezpečí denný brífing, počas ktorého tieto záležitosti riešia so špičkou agentov. Okrem toho, že sa Charleston musí naučiť orientovať sa vo svete politiky, neustále čelí minulosti, ktorá ju s prezidentkou spája, keďže bola zasnúbená s jej synom pred tým, ako zomrel počas tragického teroristického útoku. Charlie útok prežila a snaží sa jeho iniciátorov postaviť pred spravodlivý trest. Jej snaživé správanie je často konfrontované so žiaľom. Seriál sa bude sústrediť na to, ako jej práca, ochrana národa a prezidentky zapadajú do prípadu okolo vraždy jej snúbenca a okolnosti budú naozaj šokujúco záhadné.

nbc_stateofaffairs

  • hrajú: Katherine Heigl (Grey´s Anatomy), Alfre Woodard (Desperate Housewives), Adam Kaufman, Sheila Vand, Cliff Chamberlain, Tommy Savas a Leslie Odom, Jr.
  • scenár a réžia: Joe Carnahan (The Blacklist)
  • výkonní producenti: Katherine Heigl, Nancy Heigl, Robert Simonds, Sophie Watts, Henry Crumpton, Rodney Faraon and Julia Franz
  • produkcia: Universal Television, Bob Simonds Company, Abishag Productions

Upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor