SERIÁLY.kinema.SK

Komik John Mulaney (Saturay Night Live), ovenčený cenou Emmy, prináša nový seriál o tom, ako sa stand-upový komik snaží preraziť. Pôjde v ňom o to, ako ho priatelia a mentori podporujú, brzdia a zároveň ním aj mávajú. John Mulaney má 29 rokov a snaží sa uživiť stand-upom – čaká len na príležitosť, ktorou by sa preslávil. Život sa mu obráti na ruby, keď ho legendárny komik a moderátor Lou Cannon najme ako nového scenáristu. Lou môže byť Johnovou vstupenkou do sveta reflektorov a slávy, ale zároveň je jeho nepríjemnou nočnou morou. Napriek všetkému, táto práca predstavuje všetko, po čom Mulaney túži. Naozaj to však chce? Ak áno, čo je za to ochotný dať? A čo to o ňom vypovie, ak to vzdá alebo zostane? Život sa pre Mulaneyho stane neustálym bojom medzi stresom z novej práce a previnilým pocitom z toho, že zanedbáva svojich priateľov a spolubývajúcich. Seriál bude výnimočnou zmesou vynikajúceho obsadenia, stand-upov a špecifickým pohľadom, ktorý sa divákom naskytne. Mulaney bude však v jadre riešiť všetky životne dôležité otázky. Je na ne ťažké odpovedať a riešiť ich, keď môže byť jednoduchšie ignorovať ich a ony možno zmiznú.

fox_mulaney

  • hrajú: John Mulaney (SNL), Martin Short (Damages), Nasim Pedrad (SNL, ER), Seaton Smith, Zack Pearlman, Elliot Gould (Ray Donovan, Friends)
  • scenár: John Mulaney
  • réžia: Andy Ackerman (Seinfeld)
  • výkonní producenti: Lorne Michaels (SNL, 30 Rock), David Miner (30 Rock), Dave Becky (Louie), Jon Pollack (30 Rock) a Andrew Singer
  • produkcia: Universal Television, Broadway Video, 3 Arts Entertainment

Upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor