SERIÁLY.kinema.SK

Olivia „Liv“ Mooreová bola disciplinovaná, až prehnane snaživá študentka medicíny s ružovou tváričkou a svoj život mala už kompletne rozplánovaný – kým sa žúrka, ktorej sa v jeden večer zúčastnila, nepremenila na hostinu zombíkov. Liv, ako jedna z nových zombíkov, sa snaží zapadnúť a vyzerať čo najľudskejšie. Ešteže jej šokujúco bledá pleť a takmer biele vlasy pripomínajú gothov. Táto zmena je však pre jej mamu, bývalého priateľa aj najlepšiu kamošku nepochopiteľná. Napriek svojmu post-traumatickému znudeniu, prišla na spôsob ako odolať nutkaniu žrať čerstvé ľudské mozgy – prijala prácu v márnici, kde si môže potajomky pochutiť na mozgoch mŕtvych. Napriek tomu, že dáva pozor, aby nezanechala stopy, jej šéf jej na to príde a je prekvapivo nadšený z vedeckých možností. Liz svoj večný život aj napriek tomu vidí beznádejne a bezúčelne, to sa ale zmení vo chvíli, kedy si uvedomí, že keď skonzumuje mozog, získa časť spomienok daného človeka. Začne mať vízie z uhla pohľadu obetí, ktoré jej dajú detailné vedomosti o miestach činov a motívov, a tak, vydávajúc sa za médium, začne vypomáhať polícii pri riešení týchto vrážd. Seriál je založený na grafickej novele Vertigo od DC Entertainment.

cw_izombie

  • hrajú: Rose McIver (Once Upon a Time, Masters of Sex), Malcolm Goodwin (Breakout Kings), Rahul Kohli, Robert Buckley (666 Park Avenue, One Tree Hill, Lipstick Jungle), Alexandra Krosney (Last Man Standing), David Anders (Necessary Roughness, Once Upon A Time, The Vampire Diaries) a Nora Dunn (Entourage, SNL, The Nanny)
  • výkonní producenti: Rob Thomas (Veronica Mars, Party Down, Cupid), Diane Ruggiero-Wright (Veronica Mars, The Ex List, That´s Life), Danielle Stokdyk (Veronica Mars Party Down, Cupid) a Dan Etheridge (The Carrie Diaries, Veronica Mars, Party Down)
  • réžia: Rob Thomas (Veronica Mars, Party Down)
  • produkcia: Warner Bros. Television, Bonanza Productions Inc., Spondoolie Productions

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor