SERIÁLY.kinema.SK

Svoju letnú programovú štruktúru včera predstavila ďalšia televízna stanica z americkej „V5ky“, a to NBC. Tú jej budú tvoriť samé seriálové novinky – tri pôvodné (tie, ktoré sa jej zvýšili z hlavnej sezóny) a tri akvizičné:

Utorok (od 27. mája)
22:00 The Night Shift

Štvrtok (od 29. mája)
21:00 Undateable (vždy v dvoch častiach za sebou)
/tento sitkom 10. júla vystriedajú dva akvizičné – „švédsky“ Welcome to Sweden a kanadský Working the Angels, ktorý mal premiéru na materskej Global TV 19. marca

Piatok (od 30. mája)
21:00 Crossbones

Streda (od 25. júna)
22:00 Taxi Brooklyn

Taxi Brooklyn je medzinárodnou seriálovou adaptáciou filmovej série Taxi Luca Bessona a stojí za ňou EuropaCorp Television a Gary Scott Thompson (Las Vegas, The Fast and The Furious). Svetovú premiéru absolvuje 14. apríla na obrazovkách francúzskej stanice TF1, ktorá je jej koproducentom.

taxibrooklyn

Policajno-taxikárovskú dvojicu v seriáli stelesnia Chyler Leigh (Grey´s Anatomy) a Jacky Ido (Inglourious Basterds). V 12-dielnej 1. sérii akčnej komédie budú účinkovať ale aj James Colby (Safe, Tower Heist), Jose Zuniga (Desperate Housewives, The Event, CSI), Bill Heck (Pan Am, The Closer), Ally Walker (The Protector, Sons of Anarchy, Profiler), Raul Casso a v neposlednom rade Jennifer Esposito (Blue Bloods, Samantha Who?, Spin City), ktorá hrala aj v americkom remakeu prvého filmu. Na režisérskej stoličke sa, mimochodom, vystriedali aj mená ako Olivier Megaton (Taken 2, Colombiana, Transporter 3), či Gérard Krawczyk (Taxi 2-4, Wasabi).

VIAC O TITULE: , , ,Napíšte svoj názor