SERIÁLY.kinema.SK

Heroes Reborn!

Extra, News február 23., 2014

Po 24 ožije vo forme minisérie ďalší kultový seriál, a to Heroes!

Stanica NBC včera oznámila, že si na rok 2015 objednala novú 13-dielnu sériu s podtitulom Reborn. Bude za ňou stáť Tim Kring, teda pôvodný tvorca sci-fi drámy, ktorá bola zrušená v roku 2010 po štyroch sériách. Nepôjde však o pokračovanie, ale o nový a samostatný príbeh s novými postavami (v podstate spin-off), no nie je vylúčené, že sa v ňom objavia aj niektorí pôvodní hrdinovia.

Samotnej minisérii Heroes Reborn bude predchádzať digitálny seriál, ktorý poslúži k uvedeniu nových postáv a dejových liniek.

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Katka | február 23., 2014 o 14:51 |

  Heroes prva sezóna bola perfektná, druhú som pozerala v nádeji,že sa to ešte dá napraviť a ďalšie som úplne vypustila. Možno to bude dobré ak to nebudú moc komplikovať, a nebude tam zbytočne veľa postáv.

 2. sorcerer | február 23., 2014 o 19:25 |

  Katka uplny suhlas, II. seriu uz bol problem dopozerat a dalsie som ani neskusal, nestalo to za nic

 3. Roman-tik | február 23., 2014 o 22:16 |

  Kazdy skalny fanusik serialov heroes dopozeral, myslim ze tie 4 serie boli stale lepsie ako 4 prison breaku, sorry michael,ale scylla bola ten najsprostejsi napad za celu dobu uteku… heroes boli uplne cool aj ked dej nastrbil strajk ktory skratil prave druhu seriu a zmenil tak mozno mnohe udalosti ktore boli v plane. Stvrta zaverecna seria sa niesla v rozpacitom duchu nakolko podla informacii sa do poslednej chvile nevedelo NBC vyjadrit v otazke pokracovania, rokovania s tvorcami skoncili neuspesne a tak dej ostal otvoreny,claire vysla na svetlo sveta s pravdou o svojich schopnostiach,ale tvorcovia mali v plane vsetko uzavriet v piatej miniserii ktora nevznikla bohuzial…ale sylar a jeho prerod na kladneho hrdinu sa moc nepodaril…zachrante roztlieskavacku zachranite svet, bola to krasna serialova jazda,ktorej zaver je na kazdom fanusikovi. Presne ako 4400.

 4. studo | február 24., 2014 o 22:43 |

  ja som teda skalný, ale po 3 či štyroch častiach 3. série som to prestal pozerať. Človek dokáže zniesť iba určitú dávku debilizmu a to, kde sa začali vtedy uberať Heroes sa inak ako sračka nazvať nedá, detto Prison Break, ani druhá séria nedopozeraná. Tie seriály mali neskutočné prvé série, nápady avšak nedokázali na tom postaviť príbeh ďalej a skončili zapadnuté ako premrhaná šanca na kultovky.

Napíšte svoj názor