SERIÁLY.kinema.SK

musketeers_bbc

Stanica BBC One v januári mala a má čo ponúknuť aj okrem 3. série Sherlocka.

Minulý týždeň napríklad odvysielala dvojdielnu drámu s názvom The 7.39, ktorej scenár napísal David Nicholls (One Day). David Morrissey (The Walking Dead) a Sheridan Smith (Mrs Biggs) sa v nej po hádke o voľné miesto vo vlaku dajú do reči a ich denné dochádzanie za prácou začne byť zrazu oveľa zaujímavejšie. Aj keď sú šťastní vo svojich životoch, priťahujú sa a ich priateľstvo začne prekračovať hranice…

Ďalej hrajú: Olivia Colman (Broadchurch) a Sean Maguire (Once Upon a Time, Scott & Bailey)

Včera sa zas vrátil na obrazovky stanice seriál Death in Paradise. (Mimochodom, s rekordnou sledovanosťou: 7,1 mil. divákov.) Nová 3. séria odštartovala so šokujúcim zvratom, následkom ktorého na miesto Bena Millera musel nastúpiť nový herec, a to Kris Marshall (My Family, Love Actually).

A čo nás od BBC One ešte len čaká… 3. séria seriálu Call the Midwife a nová 10-dielna seriálová adaptácia Dumasových Troch mušketierov. Premiéru budú mať 19. januára. Athosa, Porthosa a Aramisa si v novinke The Musketeers zahrajú Tom Burke (The Hour), Howard Charles resp. Santiago Cabrera (Heroes), d’Artagnana Luke Pasqualino (The Borgias, Skins).

Ďalej hrajú: Hugo Speer, Ryan Gage, Alexandra Dowling, Maimie McCoy a Peter Capaldi.

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Goldie | január 16., 2014 o 09:00 |

    Som zvedavá hlavne na mušketierov, vyzerá to konečne na verziu, v ktorej sa tvorcovia aspoň ako-tak držia originálnej vážnej a potemnelej atmosféry z knihy (ale asi hlavne pre to, že je to teraz v kurze).
    Death in Paradise bol… WOW!

Napíšte svoj názor