SERIÁLY.kinema.SK

savinghope_s2

Kanadský seriálový hit Saving Hope sa vráti na obrazovky materskej stanice CTV s druhou polovicou svojej 2. série (ktorá bola medzičasom predĺžená na 18-dielnu) 2. januára 2014, a to v dvoch častiach za sebou. Prvá upútavka sľubuje šokujúci návrat:

Mysteriózna dráma z lekárskeho prostredia bola k tomu minulý mesiac obnovená na 3. sériu. Aj tá bude pozostávať z 18 dielov.

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Sirius | december 7., 2013 o 19:02 |

    Pozeráte to niekto, zaujímalo by ma či je to dobré hlavne preto že Shanksovi sa po SG moc nedarilo čo sa postáv týka :-)

  2. Shawn | december 7., 2013 o 19:06 |

    Ja som videl iba pilot, nebolo to zlé, aj ma zaujíma táto téma, ale keďže je čoraz viac dobrých seriálov, na „nie zlé“ už nemám čas… ale táto upútavka ma celkom navnadila, že by som sa k seriálu vrátil…

  3. kleno | jún 11., 2014 o 22:16 |

    Ja tento serial sledujem spolu s mojou manzelkou. Obaja sme si ho oblubili, ja som skor fanusik scifi a ona zas klasickejsich dram. Tento serial by mozno niekto porovnaval s ER, alebo Grace anatomy a pod, ale je o niecom inom. Prva a druha seria su dost od seba odlisne, prva sa tocila hlavne okolo zachovania Dr. Harrisa (Michael Shanks) pri zivote a druha je o tom ako si uchova v tajnosti to co si priniesol zo svojho dlheho pobytu mimo. Kazda cast je zaujimava, povedal by som ze podobne ako u Dr. Hausa, ale netoci sa to len okolo jedneho lekara aj ked Dr. Harris (Shanks) je asi top postava, ale zas to neprehanaju a to sa mi paci a riesi si iba tie pripady, ktore spadaju pod neho, takze kazda s hlavnejsich postav sa pekne formuje. Herecke vystupy su podla mna na velmi dobrej urovni, Shanks ma podla mna velku sancu sa ukazat v inom svetle, aj ked opat ako intelektual, ale teraz nie take rotrzity vedec. No proste netreba postavu Dr. Harisa porovnavat s Dr. Jacksonom, inak si pokazite dojem. A este pri svetle ostanem, paci sa mi ako sa hraju producenti so svetlami v jednotlivych scenach, je to miestami take ako pri vychode, alebo zapade slnka a prinasa to taky inu atmosferu, ale zas tiez to neprehanaju stale. Ja osobne tento serial odporucam. A potesil by som sa keba sa objavil v nejakej slovenskej TV.

Napíšte svoj názor