SERIÁLY.kinema.SK

Premiérový seriálový maratón nebude na slovenských televíznych obrazovkách v hlavnom vysielacom čase prebiehať iba na Vianoce, ale aj v januári 2014 – pre zmenu na televízii JOJ. Tá od utorka 7. do piatka 10. januára, každý deň so štartom o 20:20 a vždy v dvoch častiach za sebou, odvysiela 8-dielnu minisériu World Without End (Svet bez konca), ktorá je v podstate pokračovaním minisérie Pillars of the Earth (Piliere Zeme) a z časti sa nakrúcala na Slovensku.

ragnar_cinema

Tým však seriálový maratón na JOJke nekončí, ďalší týždeň, od pondelka 13. do piatka 17. januára, obsadí slot ďalší premiérový historický seriál – 9-dielna 1. séria seriálu Vikings (Vikingovia), ktorá až na piatok bude tiež vysielaná vždy v dvoch častiach za sebou. Televízia ju, mimochodom, ponúkne divákom vo verzii, ktorá vyšla aj na DVD, teda s predĺženými ba dokonca bonusovými scénkami. Informoval nás generálny riaditeľ jojkárskych staníc František Borovský. Lenka Hudecová z dabingového oddelenia nám zas poskytla dabingové obsadenie tohto seriálu:

Ragnar (Travis Fimmel) – Martin Zatovič
Rollo (Clive Standen) – Milo Kráľ
Lagertha (Katheryn Vinnick) – Andrea Kiráľová Somorovská
Siggy (Jessalyn Gilsig) – Ranáta Rundová
Haraldson (Gabriel Byrne) – Boris Farkaš
Floki (Gustaf Skarsgard) – Martin Hronský
Athelstan (George Blagden) – Michal Hallon

Slovenské znenie vyrobila Daniela.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Trixie | december 18., 2013 o 21:08 |

    Kokso, skoro ma kleplo, ked sa zrazu ten chlap na obrazku pohol :D A tesim sa, Piliere Zeme boli super, tak si nenecham ujst ani pokracovanie :)

  2. rossemari | december 19., 2013 o 20:41 |

    to aj mna hodilo dozadu

  3. Peter | december 20., 2013 o 07:14 |

    už to tu raz bolo

Napíšte svoj názor