SERIÁLY.kinema.SK

LadyGagaMuppets

Stanica ABC po dvoch rokoch opäť oslávi Vďakyvzdanie s Lady Gaga. V dnešnom premiérovom špeciáli s názvom Lady Gaga & the Muppets Holiday Spectacular speváčka vystúpi s piesňami zo svojho najnovšieho albumu ARTPOP, ale aj s vianočnými evergreenmi, a duety okrem Mupetov bude mať aj s Eltonom Johnom, Josephom Gordonom-Lewittom, či s RuPaulom.

Vo varietnom špeciáli sa ďalej objaví aj Kristen Bell!

ABC bude so sviatočným programom pokračovať aj v nedeľu 1. decembra, kedy namiesto nových epizód seriálov Revenge a Betrayal uvedie najnovší film zo série Hallmark Hall of Fame s názvom Christmas in Conway.

christmasinconway

Nominant na Oscara, Emmy či viacerých Zlatých glóbusov Andy Garcia (The Godfather Part III, For Love or Country: The Arturo Sandoval Story) v ňom stvárni muža, ktorý ako vianočný darček pre svoju chorú ženu (držiteľka Emmy, Zlatého glóbusu a ceny Tony Mary-Louise Parker: Weeds, Angels in America) postaví na záhrade ich domu ruské kolo, na akom ju v mladosti požiadal o ruku.


Ďalej hrajú: Mandy Moore (Grey´s Anatomy, Because I Said So, A Walk To Remember, The Princess Diaries), Cheri Oteri (Grown Ups , SNL) a Riley Smith (90210, Drive, Joan of Arcadia, New York Minute, 24, Radio, Freaks and Geeks).Napíšte svoj názor