SERIÁLY.kinema.SK

Stanica NBC dnes narozdiel od CBS bola nekompromisná a zrušila dve svoje jesenné novinky – drámu Ironside a komédiu Welcome to the Family. Z prvej ešte odvysiela jednu epizódu, druhú okamžite sťahuje z vysielania.

nbc_ironside

Uvoľnený stredajší slot do konca roka zväčša vyplnia spravodajská relácia Dateline a vianočné špeciály, a od 8. januára ho obsadí spin-off seriálu Chicago Fire – Chicago PD. Vo štvrtky o 20:00 po zvyšok roka sa tiež budú zväčša vysielať rôzne špeciály, 14. a 21. novembra avšak komédia Parks and Recreation v dvoch častiach za sebou. Tá sa od 9. januára bude vysielať o 20:30 a nábeh mu bude robiť 5. séria komédie Community, pričom premiéru bude mať už 2. januára v dvoch častiach za sebou.

Do tretice dnes rozhodovala o ďalšom osude noviniek aj stanica Fox.

Tá sa v prípade komédie Brooklyn Nine-Nine (po tom, či si objednala scenáre navyše pôvodnej 13-dielnej objednávky) rozhodla o predĺženie na celú (čítaj 22 dielnu) sériu. K tomu, epizódu z nej odvysiela aj 2. februára – po epizóde New Girl, ktorá bude vysielaná hneď po skončení ostrosledovaného Super Bowlu.

VIAC O TITULE: , , , ,Napíšte svoj názor