SERIÁLY.kinema.SK

Kriminálka Staré Mesto sa už dnes večer o 20:20 vráti na obrazovky Jednotky RTVS s novou sériou. Kým 1. séria tohto slovensko-českého kriminálneho seriálu, ktorá sa premiérovo vysielala ešte pred tromi rokmi, bola epizódna, celá 6-dielna 2. séria sa bude venovať jednému jedinému prípadu a k tomu medzinárodných rozmerov.

KriminalkaSM_rtvs

Tým by seriál potenciálne mohol zaujať aj náročnejších divákov, čo sa týka kriminálneho žánru, a teda fanúšikov titulov ako Forbrydelsen/The Killing či Bro(e)n, a rozhodne mal umlčať skeptikov voči slovenskej tvorbe. Pozrite si úvodné minúty série (v ktorej sekundovať Zuzane Fialovej z českej strany bude, mimochodom, Saša Rašilov) hneď teraz a posúďte sami!

Hlavná upútavka:

Ďalej hrajú: Milan Lasica, Miroslav Donutil, Boris Farkaš, Jan Kanyza, Milan Kňažko, Jiří Langmajer, Milan Mňahončák, Rebeka Poláková, Peter Šimun, Linda Rybová, David Suchařípa, Oldřich Vlach, Dušan Kaprálik a ďalší…

Nakrúcanie ústrednej vraždy na železničnej stanici:
krimi (1)krimi (2)krimi (15)krimi (18)krimi (3)

Fanúšikovia kriminálok pre náročnejších si dnes (a ďalších pár štvrtkov) prídu na Jednotke na svoje aj o 21:45, televízia v tom čase totiž v slovenskej premiére bude vysielať oceňovaného britského Wallandera – „kriminálku so zlomený srdcom“:

Zdroj: RTVS

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. soňa | október 24., 2013 o 21:16 |

    myslím si, že kto mal záujem to sledovať, už to celé videl na čt. Dosť nepochopiteľné načasovanie od rtvs…

Napíšte svoj názor