SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia HBO odštartuje rok 2014 s dvomi seriálovým novinkami a návratom Girls. Kriminálna dráma True Detective a 3. séria dramedy Girls budú mať premiéru 12. januára. Nedeľnú ponuku stanice od 19. januára bude doplňovať ďalšia novinka, nami doposiaľ neavizované dramedy Looking o živote troch homosexuálnych mužov v San Franciscu.

lookinghbo

V hlavných úlohách sa predstavia Jonathan Groff (Boss, Glee), Frankie J. Alvarez (Smash) a Murray Bartlett (August, The Guiding Light).

Za seriálom o možnostiach pre novú generáciu gayov stoja Michael Lannan, Andrew Haigh (Weekend) a Sarah Condon (Bored To Death).

Sesterská stanica Cinemax, mimochodom, upresnila, že nadchádzajúca 2. séria seriálu Banshee bude mať premiéru 10. januára.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Roman-tik | október 17., 2013 o 19:50 |

    Čím je seriál GIRLS taký úžasný, že ho HBO drží nad vodou? Neprináša vôbec nič zaujimavé a nové v rámci žánru a finále druhej série spadlo až niekde ku BH 902 10 či MP.

  2. Shawn | október 17., 2013 o 20:07 |

    Roman-tik: sošky a celkovo buzz…

  3. muttant | október 18., 2013 o 14:59 |

    Ma to taky krasne hipstersky nadych. Niektore wtf sceny mi sice vyznievaju ako zla poezia, ale su tam, neposobia nutene a ja si to cenim. Ak by som mal nejaky sucasny serial oznacit za „hlas generacie“, tak jednoznacne tento. Inak pre mna strasne vela vaty, zrejme urcenej pre dievcata. Keby to nemalo take kratke serie, tak to nepozeram:)

Napíšte svoj názor