SERIÁLY.kinema.SK

cedarcove_andiemacdowell

Pilotný film seriálu Cedar Cove, ktorý je pre káblovú televíziu Hallmark Channel, mimochodom, vôbec prvým seriálovým počinom vlastnej tvorby, mal byť odvysielaný ešte v januári tohto roku a samotná séria mala byť následne vysielaná na jar. Materská stanica si to však napokon rozmyslela a seriál s Andie MacDowell (Jane by Design, Four Weddings and a Funeral) v hlavnej úlohe odštartuje 20. júla. Pozrite si prvú upútavku:

Ďalej hrajú: Dylan Neal (Blood Ties, Dawson´s Creek), Bruce Boxleitner (GCB, Tron: Legacy, Young Blades), Barbara Niven, Teryl Rothery (Hellcats, Caprica, Kyle XY, Stargate SG-1), Brennan Elliott (The 4400), Sarah Smyth (Call Me Fitz) a Paula Shaw.

cedarcove_poster

Medzičasom bol u Hallmarku povýšený na seriál aj druhý televízny film, ktorý slúžil aj ako „backdoor pilot“ pre možný seriál, teda When Calls the Heart. Ide taktiež o knižnú adaptáciu, a to rovnomennej série z pera Janette Oke, zasadenej na kanadský západ. Pilotný film príbehu mladej učiteľky Elizabeth Thatcherovej, ktorá vymení život vo vyššej spoločnosti za post učiteľky v prérii, bude mať premiéru 5. októbra.

Samotný seriál, ktorý bude dejom aj hereckým obsadením o čosi odlišný, absolvuje premiéru v januári 2014. V 10-dielnom pokračovaní si z filmu majú zopakovať svoje role jedine Lori Loughlin (90210, Summerland) a Jean Smart (Harry´s Law, Hawaii Five-0, Samantha Who?, 24). Kým vo filme si hlavnú hrdinku zahrá Poppy Drayton, v seriáli ju stelesní Erin Krakow (Army Wives). Vo filme, ktorý sa nakrúcal v Bukurešti, ďalej budú hrať Maggie Grace (Californication, Taken, Lost), Stephen Amell (Arrow) a Daniel Sharman (Teen Wolf, Immortals), v seriáli, ktorý sa bude nakrúcať toto leto v Telluride (Colorado), Daniel Lissing (Last Resort).

When Calls the Heart

Stanica Hallmark, mimochodom, dala zelenú ďalším filmom, z ktorých môže vzniknúť seriál. Prvý z nich – Dead Letters od Marthy Williamson, tvorkyne Touched by an Angel – bude mať premiéru 12. októbra a či bude mať aj pokračovanie, malo by byť jasné ešte pred premiérou. Eric Mabius (Outcasts, Ugly Betty) v ňom stvárni šéfa oddanej štvorice poštových detektívov, ktorých úlohou je doručiť listy z minulosti v momente, kedy ich adresáti najviac potrebujú. Táto elitná jednotka, ktorej ďalších členov stvárnia Crystal Lowe (Primeval: New World, Smallville), Geoff Gustafson (Primeval: New World, Once Upon a Time) a Kristin Booth (The Kennedys), takto zachraňuje životy, rieši zločiny, znovu zjednocuje staré lásky a mení budúcnosť.

VIAC O TITULE: , ,



Napíšte svoj názor