SERIÁLY.kinema.SK

The CW

  • V troch častiach 2. série seriálu Arrow (8., 9. a 20.) sa objaví Barry Allen, teda Flash, pričom posledná z nich bude „back-door“ pilotom možného spin-offu, ktorý sa má točiť práve okolo tejto postavy z DC Comics. Scenáre k týmto častiam spoločne napíšu Greg Berlanti, Andrew Kreisberg a Geoff Johns, a poslednú z nich zrežíruje David Nutter.
  • Spin-off seriálu Supernatural sa bude odohrávať v Chicagu.
  • Záverečná séria seriálu Nikita bude mať premiéru ku koncu novembra a nakoniec iba záverečné dve časti budú odvysielané spolu.

Showtime

  • Stanica na jar 2014 uvedie 8-dielný psychosexuálny hororový seriál Johna Logana a Sama Mendesa, dvojice spoza filmu Skyfall, s názvom Penny Dreadful, ktorému dala zelenú (bez pilotu) ešte začiatkom roka. Hlavných úloh v dráme, ktorá sa bude odohrávať vo viktoriánskom Londýne a v ktorej ožijú literárne postavy ako Dorian Grey, Dr. Frankenstein a jeho monštrum, či Van Helsing, sa zhostia Josh Hartnett a Eva Green, úvodné dve časti zrežíruje Juan Antonio Bayona (The Impossible, The Orphanage)
  • Shameless, Episodes a House of Lies sa s novými časťami vrátia 12. januára 2014. Californication a Nurse Jackie až na jar.

Mimo Press Tour… káblová televízia ABC Family obnovila seriál Switched at Birth na 3. sériu a predĺžila úvodné série oboch svojich letných noviniek, teda seriálov Twisted a The Fosters. Všetky tri seriály sa s čerstvo objednanými novými epizódami vrátia na obrazovky stanice v januári 2014.

VIAC O TITULE: , , , , , , , , , ,Napíšte svoj názor