SERIÁLY.kinema.SK

clientlists2

AXN Crime a AXN Sci-Fi, žánrové sestry seriálovej káblovej televízie AXN, na Slovensku a v Česku (ako aj v Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku a Poľsku) počnúc októbrom zaniknú. Nie však úplne, Sony Pictures Television International ich nahradí stanicami AXN White a AXN Black, ktoré dokonca zachovajú divácky najobľúbenejšie seriály z pôvodných staníc.

AXN_White_final_logo_GENERAL_3D_GLASSY_X_1_v3

AXN White bude ponúkať americké a európske výpravné seriály, založené na inšpiratívnych príbehoch a silných postavách. Tešiť sa môžeme napríklad na The Client List (Klientův seznam) s Jennifer Love Hewitt (Ghost Whisperer) v hlavnej úlohe, kanadský rodinný seriál Heartland, či španielsky dobový seriál Grand Hotel. Z programovej ponuky nebudú chýbať ani špičkové filmy typu Eat Pray Love.

AXN_Black_final_logo_3D_BLACK_GLASSY_X_1_v4

AXN Black prinesie akčné a dobrodružné tituly s neporaziteľnými hrdinami v hlavnej úlohe. Seriály ako Spartacus, Justified (Strážce pořádku) a No Limit (ide o pripravovanú novinku Luca Bessona), ale aj dokumentárne či docu seriály ako Black Gold (Černé zlato), Duck Commander (Detektiv Duck) a Hero (Hrdina) s Dwayneom „Rockom“ Johnsonom.

„AXN patrí v Česku i na Slovensku k absolútnej špičke medzi káblovými televíziami zameranými na filmovou a seriálovou tvorbu, preto nás nesmierne teší, že môžeme ponúknuť dve nové stanice s logom AXN. Tento krok je súčasťou našej filozofie a firemného záväzku, poskytovať kvalitný atraktívny obsah, také programy, o ktoré majú záujem operátori a samozrejme naši diváci. Najnovší prírastok významne rozširuje našu ponuku rýchlych akčných hrdinov na AXN Black a inšpiratívnych postáv a ľudských príbehov a rozprávania na AXN White, „ povedal John Rossiter, generálny riaditeľ SPT Networks pre Strednú Európu.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. hunterX | júl 12., 2013 o 19:22 |

    Skvelá správa. Dúfam, že sa jedného dňa dočkám repríz Alias a Lost.

  2. Roman-tik | júl 13., 2013 o 11:40 |

    Keďže AXN patria k špičke u nás asi preto sa na Slovensku sťahujú seriály vo veľkom z netu. AXN akurát pomáha s dabingom :-). Tých úbohých pár premiér za mesiac a asi milión repríz radia stanice naozaj k špičke reklamných staníc u nás. Myslím, že stanice ako dajto, fanda, cool majú kvalitnejších obsah seriálov a sú FTA .

Napíšte svoj názor