SERIÁLY.kinema.SK

Star-Crossed: Keď mala Emery šesť rokov, mimozemská loď pristála v jej malom meste. Ak aj prišli s mierovými zámermi, nezáležalo na tom: rozpútal sa náročný boj ľudí o to, aby prevzali kontrolu nad novými rivalmi, Atrianmi. Uprostred tohto konfliktu, Roman, šesť ročný atrinaský chlapec, ktorý sa zatúlal do šopy na dvore Emery u nej nachádza ochranu. Prinášala mu jedlo, starala sa o jeho bezpečie a spriatelili sa. Počas tohto krátkeho obdobia, ktoré spolu strávili, sa medzi Emery a Romanom vytvorilo silné puto. Ľudia však Romana vypátrali, a násilne ho od Emery odobrali. Ona vyrástla v domnení, že Roman v ten deň zomrel. O desať rokov neskôr sa Atriani prispôsobili životu na zemi. Žijú v ťažko stráženej rezervácii, ktorý sa nazýva Sector, aby boli oddelení od ľudí. Skupinu atrianských pubertiakov príjmu do predmestskej strednej školy, kde sa pokúšajú otestovať, ako si tínejdžeri ľudia a mimozemšťania na seba navzájom zvyknú. Oči celého sveta sa zaujímajú o tento sociálny experiment. Počas prvého dňa sa Emery dozvedá, že Romana vtedy nezabili, ale je dokonca jedným z nových študentov. Ich detské puto rýchlo ožíva. Napriek tomu je ich vzťah ohrozený podozrievavosťou a politickými intrigami mocných ľudí. Počas toho, ako sa svet okolo nich zmieta v predsudkoch a hneve, ich puto narastá a zároveň sa stáva nebezpečným. Medzi otcami Romana a Emery vypukne konflikt. Adaptácia klasického romeovského motívu. Môže láska Emery a Romana (a zároveň aj mier) prežiť?

cw_starcrossed

Hrajú: Aimee Teegarden (Friday Night Lights), Matt Lanter (90210), Grey Damon (The Secret Circle, The Nine Lives of Chloe King, Friday Night Lights), Natalie Hall (Pretty Little Liars), Malese Jow (The Vampire Diaries, Big Time Rush), Titus Makin, Jr. (Glee), Chelsea Gilligan a Greg Finley (The Secret Life of the American Teenager)

Scenár: Meredith Averill (The Good Wife, Life on Mars)
Réžia: Gary Fleder (Beauty And The Beast, Life Unexpected, October Road)
Výkonní producenti: Josh Appelbaum a Andre Nemec (Life on Mars, Mission: Impossible – Ghost Protocol), Bryan a Sean Furstovci (Daybreakers, Tough Trade), Daniel Gutman (Dance!, 12 Corazones), Scott Rosenberg (Life on Mars, October Road) a Richard Shephard (Golden Boy, Ringer)
Štúdio: CBS Television Studios, Warner Bros. Television, Ole Productions, Isla de Babel SL a 360 Powwow

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Widlička | jún 4., 2013 o 13:30 |

  Sounds like bullshit to me… uvidíme :D

 2. Domčo | jún 4., 2013 o 19:18 |

  Kedy by to malo vlastne začať keď je to midseason? Na jar?

 3. Shawn | jún 4., 2013 o 20:07 |

  Domčo: Môže to znamenať už január… a tu podľa mna aj bude…

 4. Domčo | jún 4., 2013 o 20:13 |

  A potom bude mať len polovičný počet dielov, či? :) Ďakujem.

Napíšte svoj názor