SERIÁLY.kinema.SK

Zhltli ste už úvodnú sériu House of Cards aj Hemlock Grove, teda oboch doposiaľ uvedených pôvodných seriálov Netflixu? Dokonca aj novú sériu komédie Arrested Development? Či ešte nie? Tak v tom prípade sa poponáhľajte, lebo už 11. júla sa na nás zvalí celá séria ďalšej seriálovej novinky online video požičovne – dramedy s názvom Orange Is the New Black od Lionsgate Television a Jenji Kahan, tvorkyne Weeds.

orangenewblack_cast

Ide o adaptáciu memoáru Piper Kerman o Brooklynčanke (Taylor Schilling: The Lucky One, Mercy), ktorej 10-ročný vzťah s drogovou dílerkou (Laura Prepon: Are You There, Chelsea?, October Road, That ´70s Show) skončí s jej zatknutím a ročným pobytom vo väzení. Pozrite si prvý trailer:

Ďalej hrajú: Jason Biggs (American Pie), Kate Mulgrew (Warehouse 13, Mercy, Star Trek: Voyager), Natasha Lyonne (American Pie), Pablo Schreiber (Weeds, A Gifted Man, Lights Out, The Wire), Michelle Hurst, Danielle Brooks, Uzo Aduba, Laverne Cox a Taryn Manning (Hawaii Five-0, Sons of Anarchy)

Úvodná séria bude pozostávať z klasických 13 epizód a práve tento týždeň, teda ešte pred samotnou premiérou seriálu, dostala zelenú aj rovnako „veľká“ 2. séria! Netflix, mimochodom, obnovil na 2. sériu aj hororový seriál Hemlock Grove. V jeho prípade pôjde „iba“ o 10-dielnu sériu.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Loooki | jún 28., 2013 o 20:50 |

    Promo sa mi páčilo malo to taký „Weeds“ feeling. Nová Nancy sa možno nekoná, ale Taylor Schilling sa mi páčila v Mercy…som zvedavý :)

  2. studo | jún 29., 2013 o 01:26 |

    weeds som zhltol asi za 2 týždne takto toto bude asi prvý netflix seriál čo si pozriem

  3. abby | jún 30., 2013 o 13:57 |

    Kate Mulgrew, zaujímavé, trailer pekný, dúfam že to nebude sklamanie.

Napíšte svoj názor