SERIÁLY.kinema.SK

thefall_bbc

Keď už sme pri BBC, stanica v uplynulých týždňoch obnovila na ďalšiu sériu aj novinky In the Flesh (zombíci!) a The Fall (Gillian Anderson a Jamie Dornan!). Nepoznáte ich? Je najvyšší čas to napraviť!


Psychologický kriminálny triler sa, mimochodom, stal najsledovanejšou premiérou BBC2 za posledných 8 rokov s 3,6 milióna divákov a 15,4%-ným podielom na trhu.

VIAC O TITULE: ,Komentáre

 1. Roman-tik | jún 5., 2013 o 07:49 |

  Gillian „Dana Catherine Scully“ Anderson je ako búrlivé víno :-) Opojný nápoj na ktorý si treba zvyknúť a potom sa k nemu človek rád s chuťou vracia. Neviem si predstaviť nikoho iného v úlohe veriacej / skeptickej agentky F.B.I. a opäť sa vracia v tajomnom krimi… no držme palce.

  To Duchovneho californication už melie z posledného a každým dielom sa približuje k pornografickému priemyslu a neustále rozchody a návraty k bývalej žene sú trápnejšie ako BH 902 10. A už to aj HBO CZ pochopilo, keď dostali pokutu 200 000 KC za skoré odvysielanie.

  Škoda len, že the fall sa predstaví tento rok len v piatich dieloch. Ale niekedy menej je viac :-)

 2. Peter Šulek | jún 5., 2013 o 08:11 |

  Pri britskych serialoch je uz zvykom maly pocet casti, vid Sherlock. Vacsinou maju vacsiu stopaz (Sherlock 1.5h?) ako americke 40min serialy. Ale ano aj ked vidim 3 casti x 1.5h Sherlocka aj tak je to malo nato ze potom treba cakat dalsi rok (alebo aj viac ako teraz).

 3. marek | jún 13., 2013 o 23:04 |

  Presne tak. Pri Sherlockovy je aj 1,5h malo zato pri niektorych serialoch je aj 40 min az az.

Napíšte svoj názor