SERIÁLY.kinema.SK

Us & Them: Adaptácia populárneho britského seriálu Gavin and Stacey. Keď sa dvaja dajú dokopy, nikdy sa nedajú dokopy sami. Komédia o pári mladých milencov, ktorých cesty k šťastnému koncu komplikuje ich zvrátený kruh najbližších. Gavin (Jason Ritter) a Stacey (Alexis Bledel) si píšu už 6 mesiacov a konečne sa rozhodli stretnúť – pre istotu v rámci dvojitého rande so svojimi najlepšími priateľmi. On si zobral so sebou výstredného Chrisa (Dustin Ybarra), ona doslova brutálnu Nessu (Ashlie Etkinson). Keďže Gavin je z New Yorku, kde žije v byte pod svojimi rodičmi, a Stacey z Pensylvánie, tento románik na diaľku rozhodí práve matku a strýka Stacey, lebo sa boja, že sa odsťahuje. Keď sa všetky tieto postavy pomiešajú v tejto romantickej komédii, otázkou nebude, či sa Gavin a Stacey dajú dokopy, ale ako to spolu vydržia, lebo najväčšou komplikáciou sú priatelia a rodina, ktorí sú súčasťou balíku.

fox_usandthem

Hrajú: Alexis Bledel (Mad Men, Gilmore Girls), Jason Ritter (Parenthood, The Event, Joan of Arcadia), Dustin Ybarra (Californication, We Bought a Zoo), Ashlie Atkinson (Rescue Me), Jane Kaczmarek (Whitney, Raising the Bar, Malcolm in the Middle), Kurt Fuller (Psych, Scandal, Parenthood, Better With You, Supernatural), Kerri Kenney (Anger Management, Reno 911!)

Scenár: David J. Rosen (I Just Want My Pants Back),
Réžia: Michael Patrick Jann (Childrens Hospital, Reno 911!)
Výkonní producenti: Jane Tranter, Julie Gardner, Steve Coogan, Henry Normal a James Corden a Ruth Jones (Gavin & Stacey)
Štúdio: Sony Pictures Television, Baby Cow Productions a BBC Worldwide Productions

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor