SERIÁLY.kinema.SK

The Crazy Ones: Robin Williams, herec ovenčený Oscarom, sa vráti na televízne obrazovky v tomto seriáli. Jedná sa o komédiu z pracovného prostredia reklamného génia, ktorého neortodoxné metódy a nepredvídateľné správanie by si zaslúžili padáka… keby nebol šéfom úspešnej firmy, ktorá zastupuje najväčších klientov a značky na svete. Pre neho je však najdôležitejšie, že pri ňom stojí jeho dcéra Sydney (Sarah Michelle Gellar). Sydney je v práci jeho presným opakom – sústredená, systematická a snaživá, chce si spraviť dobré meno. Takisto je naplno zamestnaná tým, aby bola rodičom svojmu otcovi. Vo firme spolupracujú s očarujúcim a talentovaným Zachom (James Wolk), kreatívnym šéfom Andrewom (Hamish Linklater) a s krásnou asistentkou Lauren (Amanda Setton). S jeho tímom a pevnou oporou v podobe jeho dcéry, Simon exceluje na poli reklám, kde to vyzerá, že všetci žerú to, s čím táto šialená partia prichádza.

cbs_crazyones

Hrajú: Robin Williams, Sarah Michelle Gellar (Ringer, Cruel Intentions, Buffy the Vampire Slayer) James Wolk (Mad Men, Political Animals, Happy Endings, Shameless, Lone Star), Hamish Linklater (The Big C, The New Adventures of Old Christine) a Amanda Setton (The Mindy Project, Gossip Girl)

Réžia: Jason Winer (Modern Family, Arthur)
Výkonní producenti: David E. Kelley (Monday Mornings, Harry’s Law, The Practice, Ally McBeal), Bill D’Elia, Dean Lorey, John Montgomery a Mark Teitelbaum
Štúdio: 20th Century Fox Television

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor