SERIÁLY.kinema.SK

Reckless: Dráma z právnického prostredia, ktorá sa odohráva v meste Charleston. Príťažlivý advokát v civilných veciach a očarujúca právnička z juhu musia skrývať to, že sa navzájom priťahujú, zatiaľ čo veľký policajný sexuálny škandál môže uškodiť mestu. Jamie Sazyer (Anna Wood) je až závideniahodne mrazivá, sebavedomá a vyzbrojená pouličnými skúsenosťami z južnej časti Chicaga, keď si na mušku berie mužov z juhu. Jej fešný rival zo súdnej siene, Roz Rayder (Cam Gigandet), rozvedený otec dvoch detí, v sebe spája starý dobrý juh a je novo vymenovaným mestským advokátom vďaka svojmu vplyvnému ex-svokrovi, Decovi Fortnumovi (Gregory Harrison). Keď policajtka Lee Anne Marcus (Georgina Haig), ktorá bola škandálom poškodená, požiada Jamie, aby ju prezentovala v žalobe voči policajnému útvaru, Jamie a Roy zistia, že Lee Anne je v skutočnosti v epicentre hrozivého prípadu s krajnými dôsledkami pre členov Cahrlestonského policajného zboru. Na jeho čele stojí Holland Knox (Michael Gladis), muž, ktorý si zakladá predovšetkým na svojej rodine. Je priamym nadradeným Terryho McCandlessa (Shawn Hatosy), írečitého a skorumpovaného detektíva a Prestona Cruza (Adam Rodriguez), Jamienho populárneho priateľa, ktorý nemusí byť až taký poctivý, ako sa to každému zdá. Jamie pomáha Vi (Kim Wayans), expertka na vyhľadávanie dôkazov, ktoré vyhrávajú prípady. Počas toho, ako sa Jamie a Roy naťahujú v súdnej sieni, temné tajomstvá sa premieľajú za každými dverami a hrozí, že zdevastujú nevinnú tvár mesta Cahrleston.

Hrajú: Anna Wood (Deception), Cam Gigandet (The Twilight Saga, Never Back Down, The O.C.), Gregory Harrison (Ringer, One Tree Hill), Georgina Haig (Fringe), Michael Gladis (Mad Men), Shawn Hatosy (Southland), Adam Rodriguez (CSI: Miami, Ugly Betty) a Kim Wayans (In Living Color)

Réžia: Catherine Hardwicke (Twilight)
Výkonní producenti: Ian Sander a Kim Moses (Ghost Whisperer), Dana Stevens (What About Brian), Corey Miller (Body of Proof)
Štúdio: CBS Television Studios

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor