SERIÁLY.kinema.SK

Rake (Fox)

Extra, Seriály 13/14 máj 20., 2013

Rake: Dráma založená na rovnomennom austrálskom seriáli o komickom a chaotickom živote právneho obhajcu Keegana Deanea (Greg Kinnear), ktorého ex-manželka označuje za nespoľahlivého, syn volá kamošom, väčšina sudcov považuje za neúctivého a bývalý díler za tragickú stratu. Geniálny, očarujúci a bez zábran, Keegan je jeden z veľkých pôžitkárov života. Jeho neuveriteľný nedostatok diskrétnosti a neschopnosť sebakontroly sú dôvodom, prečo dostáva prípady, ku ktorým by sa nikto iný ani len nepriblížil, ale za tým všetkým sa skrýva večný optimista, ktorý verí v spravodlivosť, a to ho poháňa jeho zaťaté odhodlanie obhajovať ľudí, ktorých osud sa zdá byť už spečatený. Stále sa snaží urobiť tú správnu vec, ale súčasne má problém zachrániť seba pre seba zničujúcimi elementmi ako nadmerný hold ženám či hazardu.

fox_rake

Hrajú: Greg Kinnear (The Kennedys, Ghost Town, Little Miss Sunshine), Miranda Otto (Cashmere Mafia, The Starter Wife, War of the Worlds), John Ortiz (Silver Linings Playbook, Luck, Fast & Furious), Necar Zadegan (Emily Owens, The Event, 24), Bojana Novakovic (Edge of Darkness, Drag Me To Hell, Satisfaction), Tara Summers (Ringer, Damages, Boston Legal) a Ian Colletti (Phoebe in Wonderland)

Scenár: Peter Duncan (tvorca pôvodného seriálu)
Réžia: Sam Raimi (Oz the Great and Powerful, Drag Me to Hell, Spider-Man, Evil Dead)
Výkonní producenti: Peter Tolan (Rescue Me, Analyze This), Michael Wimer (2012), Richard Roxburgh (Rake, Mission: Impossible II, Moulin Rouge) a Ian Collie (Rake)
Štúdio: Sony Pictures Television, Fedora Entertainment a Essential Media & Entertainment Pty Ltd.

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor