SERIÁLY.kinema.SK

Hlavná sezóna pomaly končí a tým seriály „V5ky“ (ABC, CBS, NBC, Fox a The CW) odchádzajú na letnú prestávku. Preto ešte šťastie, že sa zároveň rozbieha tá letná a tým sa vracajú z ešte dlhšej prestávky letné seriály. Medzi prvými – už o týždeň – sa môžeme tešiť na návrat kriminálok káblovej televízie A&E – veterána The Glades, ktorý prichádza už so svojou 4. sériou, a minuloročnej novinky Longmire. Na návrat tretej letnej kriminálky (Rizzoli & Isles) si ešte budeme musieť počkať niečo vyše ako mesiac. Navnadiť sa môžeme ale už aj na ňu:

The Glades S4:

Longmire S2:

longmire_ver2_xxlg

Rizzoli & Isles S4:
rizzoli-isles-season-4-key-art

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Roman-tik | máj 21., 2013 o 07:34 |

    Toto leto bude dosť špecifické. Skončia dva neskutočne dobré káblové seriály, ktoré ukončia jednu skvelú éru kultových diel na malej obrazovke. Ako dopadne Morgan a Walt ? Kam až zájdu káblové programy aby ochránili svojich antihrdinov, alebo spravodlivosť pre všetkých ? …morálne dilemy plne napätia až do veľkého finále :-)

    Aké letné prekvapenia prinesú naše telky ? Samozrejme ako každý rok, reprízy repríz s kvalitnou dávkou novučkých reklamných spotov :-) Jupiii

Napíšte svoj názor