SERIÁLY.kinema.SK

Chicago PD: Spin-off Chicago Fire. 21. okrsok chicagskej polície sa skladá z dvoch veľmi odlišných skupín: z policajtov v uniformách, ktorí strážia ulice a riešia drobné zločiny a z informačnej služby, ktorá čelí závažným porušovaniam zákona ako organizovaný zločin, predaj drog a plánované vraždy. Informačnú službu vedie seržant Hank Voight (Jason Beghe), ktorý sa nestráni obchádzaniu zákona v mene spravodlivosti. Je náročný a neústupčivý. Pod jeho vedením prežijú len tí najodolnejší. Napríklad detektív Antonio Dawson (Jon Seda) – napriek dramatickej minulosti so svojím šéfom dúfa, že jedného dňa bude viesť oddelenie. Aj ak to znamená, že musí každý deň čeliť Voightovi. Život v policajných zložkách je denno-dennou výzvou pre všetkých – či už pochôdzkarov na ulici, ktorí snívajú o preniknutí do elity alebo tých, ktorí sú na vrchole.

nbc_chicagopd

Hrajú: Jason Beghe (Chicago Fire, Californication), Jon Seda, Melissa Sagemille, Tania Raymonde (Lost), Scott Eastwood, LaRoyce Hawkins, Kelly Blatz (Glory Daze, Aaron Stone), Mykelti Williamson, J.B. Smoove (Bent, Curb Your Enthusiasm)

Réžia: Joe Chappelle (Chicago Fire, Fringe, The Wire)
Výkonní producenti: Dick Wolf (Law & Order franchise), Matt Olmstead (Chicago Fire, Breakout Kings, Prison Break), Michael Brandt (Chicago Fire), Derek Haas (Chicago Fire), Peter Jankowski (Law & Order franchise) a Danielle Gelber (Chicago Fire)
Štúdio: Universal Television a Wolf Films

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor