SERIÁLY.kinema.SK

Brooklyn Nine-Nine: Komédia o tom, čo sa stane, keď talentovaný, ale opatrný detektív dostane nového kapitána, ktorý si chce všeličo dokazovať. Detektív Jake Peralta (Andy Samberg) je natoľko dobrý policajt, že nikdy nemusel tvrdo makať a nasledovať pravidlá. Možno preto, že má najlepší záznam zatknutí medzi jeho kolegami. To sa zmení, keď okrsok dostane nového kapitána (Andre Braugher), ktorý pripomenie tomuto zbehlému policajtovi, čo znamená ctiť si odznak. Nakoniec to však nie je komédia o samotnej práci, ale o mužoch a ženách za odznakom, ktorí popri vypočúvaní svedkov, zatýkaní a riešení vrážd spievajú karaoke, doprajú si pivo a balia jeden druhého.

fox_brookly99

Hrajú: Andy Samberg (SNL, Cuckoo), Andre Braugher (Last Resort, Men of Certain Age), Terry Crews (Are We There Yet?, The Newsroom, The Expendables, Everybody Hates Chris), Melissa Fumero (Gossip Girl), Joe Lo Truglio (Free Agents, Reno 911!), Stephanie Beatriz a Chelsea Peretti

Scenár: Dan Goor (Late Night with Conan O’Brien, Parks and Recreation) a Michael Schur (The Office, Parks and Recreation)
Réžia: Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Cloudy with a Chance of Meatballs)
Výkonní producenti: David Miner (30 Rock)
Štúdio: Universal Television

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor