SERIÁLY.kinema.SK

Believe: Levitácia, telekinéza, schopnosť ovládať prírodu a dokonca predvídať budúcnosť… Od svojich 2 rokov, Bo (Johnny Sequoyah) mala dary, ktoré nevedela úplne pochopiť, ani neovládať. Sirotu vychovala skupina zvaná „Praví veriaci“, aby ju ochránili pred tými, ktorí by jej schopnosti využili vo svoj prospech. Teraz keď už má 10 rokov, jej schopnosti sa stali silnejšími a hrozba sa stala nebezpečnejšou. V stávke sú jej život a budúcnosť a tak sa „Praví veriaci“ obrátia na jedinú osobu, ktorej veria, že ju dokáže ochrániť. Aspoň teda po tom, čo ju vyslobodia z väzenia. Tate (Jake McLaughlin), ktorý bol neprávom odsúdený na trest smrti, je zo začiatku odmietavý, no zmení svoj postoj, keď bude svedkom jednej z jej schopností. Bo vidí ľudí, akými v skutočnosti sú a kým sa môžu stať. Tate a Bo sa vydajú na cestu, na ktorej musia získať dôveru jeden druhého. Cestujú z mesta do mesta a životy všetkých ľudí, ktorých stretnú, navždy zmenia. Ale nesmú sa zastaviť, aby zostali jeden krok pred zlými silami, ktoré idú po Boiných schopnostiach, lebo bude si to žiadať zázrak, aby zostali navždy v bezpečí.

nbc_believe

Hrajú: Jake McLaughlin (Crash), Johnny Sequoyah, Delroy Lindo (The Chicago Code, Kidnapped), Kyle MacLachlan (Desperate Housewives, Sex and the City, Twin Peaks), Sienna Guillory (Resident Evil, Eragon) a Jamie Chung (Once Upon a Time, Samurai Girl)

Scenár: Alfonso Cuaron (Children of Men)
Réžia: Alfonso Cuaron (Children of Men, Harry Potter and the Prisoner of Azkaban)
Výkonní producenti: Mark Friedman (The Forgotten), J.J. Abrams (Revolution, Star Trek: Into Darkness) a Bryan Burk (Lost, Fringe)
Štúdio: Warner Bros. Television and Bad Robot Productions

VIAC O TITULE:Napíšte svoj názor