SERIÁLY.kinema.SK

Almost Human: Akčná policajná dráma odohrávajúca sa o 35 rokov v budúcnosti, kedy dostávajú policajní dôstojníci za partnerov vysoko vyvinutých a takmer ľudských androidov. Píše sa rok 2048. John Kennex (Karl Urban) prežil jeden z najkatastrofickejších útokov na policajné oddelenie. Po 17 mesiacoch sa prebral z kómy a nespomína si na veľa – až na to, že jeho partner je mŕtvy, jeho priateľka ho opustila po útoku a miesto nohy má sofistikovanú syntetickú náhradu. Polovičného človeka čaká nečakané priateľstvo s polovičným robotom (Michael Ealy). Spolu bojujú proti zločinu a odhaľujú lži v novom futuristickom svete.

fox_almosthuman

Hrajú: Karl Urban (Dredd, Star Trek), Michael Ealy (Common Law, The Good Wife, FlashForward, Sleeper Cell), Minka Kelly (Parenthood, Friday Night Lights), Michael Irby (Law Abiding Citizen, The Unit, Flightplan), Mackenzie Crook (Game of Thrones, Pirates of the Caribbean) a Lili Taylor (Hemlock Grove, Six Feet Under)

Scenár: J.H. Wyman (Fringe, The Mexican)
Réžia: Brad Anderson (Fringe, The Killing)
Výkonní producenti: J.J. Abrams (Fringe, Lost, Star Trek, Mission: Impossible), Bryan Burk, Kathy Lingg (Person Of Interest, Revolution, Fringe) a Reid Shane (Fringe)
Štúdio: Warner Bros. Television, Bad Robot Productions, Bonanza Productions Inc.

Prvá upútavka:

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. Peter Šulek | máj 14., 2013 o 16:40 |

    vyzera slubne

Napíšte svoj názor