SERIÁLY.kinema.SK

Síce to Votrelcom z USA na Slovensko trošku trvalo, ale už sú tu! Prišli na pozvanie televízie Markíza a tá im dala priestor na chlapskom kanáli Dajto.

V-abc-Moskva

Seriál V(otrelci) budete môcť na jeho obrazovkách sledovať už od tohto týždňa – každý štvrtok o 22:30 a vždy v dvoch častiach za sebou.Keď už sme pri Markíze, ponuka jej on-demand platformy VOYO.sk sa v priebehu nadchádzajúcich troch rokov má rozšíriť popri takmer 200 filmov aj o stovky epizód seriálov z knižnice Sony Pictures. Predplatitelia služby sa sa úvod môžu tešiť na klasický sitkom Married with Children (Ženatý so záväzkami), historický seriál The Tudors (Tudorovci: Sex, moc a intrigy), ale aj novinky ako Breaking Bad (Perníkový tatko) či Drop Dead Diva (Môj nový tučný život), ktoré budú môcť sledovať v pred(TV)premiére – dokonca už aj s dabingom.

„Samozrejmosťou budú aj seriály, ktoré VOYO.sk prinesie exkluzívne krátko po ich premiére v USA. Predplatitelia si ich navyše budú môcť vychutnávať v originálnom znení so slovenskými titulkami. Seriály budú predplatiteľom sprístupňované po celých sériách, nie iba po jednotlivých dieloch, takže bude iba na ich rozhodnutí čo, kedy a kde chcú pozerať.“ Píše sa v tlačovej správe, ktorú vydalo PR oddelenie TV Markíza.

Neviete si seriál Breaking Bad predstaviť so slovenským dabingom? Tu je ochutnávka obsadenia:
Walter (Brian Cranston) – Ivan Romančík
Skyler (Anna Gunn) – Elena Podzámska
Jesse (Aaron Paul) – Michal Hallon
Hank (Dean Norris) – Dušan Szabó
Marie (Betsy Brandt) – Petra Vajdová

VIAC O TITULE: , ,Komentáre

  1. Jack2410 | apríl 3., 2013 o 22:23 |

    Konečne nejaký dobrý nápad!! :)

  2. kablik | apríl 4., 2013 o 09:53 |

    Breaking Bad (Perníkový tatko) bude odkedy na voyo.sk ?

  3. Mike | apríl 4., 2013 o 19:57 |

    skôr od kedy pôjde v TV?

Napíšte svoj názor