SERIÁLY.kinema.SK

The Saint ožíva

Extra, Herci, News, Piloty apríl 2., 2013

thesaint

Filmová a televízna produkčná spoločnosť MPCA sa dala na remake kultového britského seriálu The Saint, a to na vlastné náklady. Potenciálnym vysielateľom ho na budúcotýždňovom veľtrhu MIPTV predstaví už hotovým pilotom, ktorý pre ňu podľa scenára Jesseho Alexandera (Heroes, Alias) zrežíroval Simon West (The Expendables 2, The Mechanic, Human Target, Lara Croft: Tomb Raider, Con Air). Titulnú postavu, ktorú v 60tych rokoch minulého storočia preslávil Roger Moore (tretí a doposiaľ najaktívnejší James Bond), v ňom stvárnil Adam Rayner (Hunted, Hawthorne).

V pilote možného seriálu si zahral aj samotný Moore, ale aj Ian Ogilvy, ktorý Simona Templara, moderného Robina Hooda prezývaného „Saint“ stvárnil na konci 70tych rokov v prvom pokuse o oživenie pôvodného seriálu. Pozrite si trailer novodobej adaptácie 70-dielnej knižnej série Leslie Charteris:

Ďalej hrajú: Eliza Dushku (Dollhouse, Tru Calling), James Remar (Dexter), Enrique Murciano (CSI, Without a Trace), Thomas Kretschmann (The River, Wanted, Next, King Kong), Beatrice Rosen (2012, The Dark Knight), Yani Gellman (Pretty Little Liars, 90210), Greg Grunberg (The Client List, Heroes, ALias, Felicity), Michael Ornstein (Sons Of Anarchy), Sonalii Castillo (Heroes), Sammi Hanratty (A Christmas Carol, The Unit, Pushing Daisies), Jason Brooks (Star Trek) a ďalší.Napíšte svoj názor