SERIÁLY.kinema.SK

dallasripjr

História sa zopakovala. J.R. Larryho Hagmana bol opäť postrelený. No tentoraz – kvôli úmrtiu samotného herca – fatálne. Kto ho zabil? To bude ústrednou otázkou minimálne druhej polovice 2. série novodobého pokračovania kultového seriálu Dallas, ktorá budúci týždeň odštartuje sľúbenou veľkolepou poslednou rozlúčkou tejto legendárnej postavy. Epizóda nesie názov „J.R.´s Masterpiece„. Pozrite sa, čo a kto všetko nás v nej čaká:

22852_009_0829_R

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Roman-tik | marec 8., 2013 o 07:58 |

  Tak najväčší mizera seriálového sveta odišiel. TNT mu spravilo rozlúčku akú si tento skvelý herec fakticky zaslúži. No bol nielen skvelým dramatickým hercom podobne ako bobby,ale aj komik. Spomeňte na skvelý seriál očarujúca jeannie, ktorý natočil ešte pred dallasom. U nás videný cezhranične vďaka ORF a myslím, že aj joj pár dielov odvysielala.

  Teraz už vieme, že victoria „pam“ principal sa vrátiť nechcela a zrejme veľká časť osadenstva 365 dielneho dallasu už tiež nie je medzi nami.Sám som zvedavý koho vôbec spoznám.

  Markíze ani nove nový dallas nepriniesol vytúžený rating a obe telky ho nakoniec odsúvali do offtime takže možno druhá séria ani nebude u nás uvedená.

  Súčasnej generácii však tento seriál asi veľa nehovorí (alebo akurát poznajú meno j.r.) a existuje kopec iných dramatických diel, ktoré tešia publikum, j.r.-ov koniec by mohol byť aj akýmsi ukončením celého šialenstva menom dallas. Som rád, že som mohol prežiť celú ságu a seriálovú legendu menom DALLAS. Zlaté 70. – 80. roky v americkej televízii.

 2. viktor | marec 8., 2013 o 17:11 |

  Bol to najlepsi serial aky som kedy videl. a videl som ho ako 29rocny clovek 3x, a veru dostat sa k všetkym dielom v slovencine kedze tam sa mi J.R hlas najviac pacil tak by som bol neskutočne rad. Neuveritelny scenar, neuveritlna ukazka ako dokaze clovek manipulovat s ludmi proste tisic hviezdičiek. skoda ze dnesna mladez absolutne nerozumie o čom taky serial je a fascinuje ich skor prizemny humor ktorý v nasich mediach ma hlavne miesto a vytieraju tym ludom i posledny rozum ktory maju.. cest tomu co ho napadlo natočiť niečo podobne.

 3. Jozef | marec 10., 2013 o 21:01 |

  Dallas bol pre mňa jeden s tých najlepších seriálov aký som vôbec pozeral a samozrejme som na tých postavách v ňom vyrastal. Pre mňa Larry Hagman bol taký akoby otec Dallasu, bol to fantastický herec s ktorého vždy žiaril taký optimizmus a úprimnosť aká z máloktorého herca. Ale myslím že nielen preto že tam bola postava J.R. bol Dallas populárny. Myslím si že do deja určite dali mnoho aj Linda Gray, Patrick Duffy a prvá generácia hercov pri ktorých som na seriáli vyrastal. Bavilo na seriáli dej, scenár a celkovo spracovanie. Myslím si že aj súčasný Dallas zanechá odkaz J.R. a bude pokračovať ďalej.

Napíšte svoj názor