SERIÁLY.kinema.SK

followingbaconpurefoy

Po The CW predčasne vyrukovala s prvou väčšou várkou obnovených seriálov do sezóny 2013/14 aj stanica Fox. Na novú sériu svojho obľúbeného seriálu sa popri fanúšikoch Bones môžu tešiť aj fanúšikovia komédií Raising Hope (v poradí 4.) a New Girl (v poradí 3.), ale aj noviniek The Mindy Project a The Following. Pri Followingu opäť pôjde „iba“ o 15-dielnu sériu, predstaviteľ hlavnej postavy Kevin Bacon pri filmoch totiž nemá čas na viac.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

  1. Roman-tik | marec 6., 2013 o 09:25 |

    Po pravde tie kratšie série majú svoje čaro a americké káblovky asi vedia čo robia. Lebo sledovať 24 dielov ako niekoho naháňajú a vyšetrujú potom vedie k zbytočným odbočkám v ktorých sa často strácajú aj samotní tvorcovia… a divák dnešného sveta sleduje tv asi menej ako kedysi …a aj to bez otravných reklám a iných rušivých elementov. Možno keby robili kratšie série aj ostatné telky, mohli by dať šance viacerým projektom a každý by našiel niečo pre seba.

    Ale samozrejme zase ide o prachy, no sledovanosť posledných rokov myslím jasne naznačuje, že seriály ktoré treba sledovať pravidelne s nejakou jednou zápletkou začnú padať v ratingoch. Však emily sa tiež nemôže 5. sérii len hnevať a kuť intrigy, chcelo by to nejakú štúdiu …však seriály sú ako druhý život, ktorý paralelne prežívame popri tých skutočných problémoch :-)

  2. Kika9530 | marec 6., 2013 o 21:58 |

    Jej, tak Bones a NG už sú isté, Himym tuším tiež, predpokladám, že aj TBBT :D Tak už mi chýba len Go On, neviete, či bude pokračovať? :)

Napíšte svoj názor