SERIÁLY.kinema.SK

Včerajší deň vo svete seriálov zvýšil ako počet obnovených seriálov za tento týždeň, tak aj počet zrušených. Poďme pekne po poriadku. Vo štvrtok káblová televízia Syfy obnovila seriál Lost Girl na 13-dielnu 4. sériu, stanica The CW sa zas, ako som to už naznačil, rozhodla seriál 90210 zrušiť resp. neobnoviť ho na ďalšiu sériu. Jeho aktuálna 5. séria bude tým pádom zároveň aj záverečnou.

90210s5

Na druhý svet sa k nemu v piatok – pričinením stanice ABC (a nezáujmu divákov) – pridala novinka Zero Hour. Tá sa vo vysielaní dlho neohriala, sťahuje sa z programu iba po troch týždňoch. V tento deň sme mohli byť svedkami aj obnovenia vo forme zmŕtvychvstania.

ddd_s4

Káblová televízia Lifetime sa totiž predsa len rozhodla obnoviť na ďalšiu, v poradí 5. sériu seriál Drop Dead Diva, ktorý zrušila len pred mesiacom a pol, zhodou náhod v deň oficiálneho vzkriesenia seriálu The Killing.

VIAC O TITULE: , , ,Komentáre

 1. frank | marec 2., 2013 o 15:10 |

  drop dead diva je sice po čtyřce všelijaká, ale aspon uvidime jak to bude pokračovat, je to docela trend „oživit“ zrušené seriály jako the Killing, almighty Johnson či unforgetteble

 2. Roman-tik | marec 3., 2013 o 18:49 |

  Prečo zbytočne obnovili killing ? však seriál uzvreli a určite nebude tak sledovaný ako doteraz.

  Obdivujem vyjadrenia Victorie „pam“ Principal, že sa do dallasu skrátka nevráti. Niektoré veci majú ostať tak ako boli. Pokial nás dejiny serialov niečo naučili, tak naozaj by sa nemalo dvakrát vstupovať do tej istej rieky.

  Keď preboha natočia nového macgyvera tak Amerika padne do hlbokej kómy menom kríza ako ozonová diera.

  Akta X 3 by asi tiež v dnešnej dobre už tak dobre neobstáli a tento seriál si treba pamätať ako jeden z megahitov rokov 90.

Napíšte svoj názor