SERIÁLY.kinema.SK

Už vás nebavia klasické kriminálne seriály, ktoré sú postavené na pátraní po vrahovi a jeho odhalení na konci epizódy? Tak vás koncept pôvodnej novinky kanadskej CTV s názvom Motive, ktorá bude mať premiéru už túto nedeľu (3. februára; a to po Super Bowl!), určite zaujme.

motivectvkristinlehman

V tejto kriminálke totiž pôjde o, ako to naznačuje aj jej názov, zisťovanie motívu vraha a nie identity, ako to býva zvykom. Tá bude prezradená už na začiatku epizódy (á la Columbo). Hlavnú vyšetrovateľku stelesní Kristin Lehman (The Killing, Drive, Killer Instinct, Tilt) a jej partnera Louis Ferreira (The L.A. Complex, Stargate Universe, The Andromeda Strain, Durham County, Missing). Prvá upútavka:

V seriáli Daniela Cerone-a (The Mentalist, Dexter, Charmed), ktorý v lete plánuje odvysielať aj americká stanica ABC, ďalej hrajú: Lauren Holly (NCIS, Dumb & Dumber), Roger Cross (Arrow, Continuum, 24), Brendan Penny a Cameron Bright (Twilight).

VIAC O TITULE:Komentáre

 1. Weasley | február 1., 2013 o 16:05 |

  Uff, čo ja viem, nie je vždy zaujímavejšie hľadanie/určovanie páchateľa než určovanie motívu? Som fakt zvedavý, že akým štýlom je to spracované, ale z upútavky to na mňa nepôsobí nijak extra.
  Inak off topic, už som sa to pýtal aj inde, ale ten článok je starší… Kedy budú známe ďalšie kategórie z awards, resp. výsledky? :)

 2. Shawn | február 1., 2013 o 16:11 |

  Weasley: Ostáva už iba jedna kategória, zverejním ju cez víkend už s výsledkami ostatných ketegórií, je skúškové, tak dúfam, že ospravedlníte menej časté nové články…

 3. Weasley | február 2., 2013 o 00:11 |

  ok, dík za odpoveď :) a jasné, skúšky sú podstatnejšie :)

Napíšte svoj názor