SERIÁLY.kinema.SK

Včera v čase, keď sa na JOJke pochovávala Rosie Larsenová (nech odpočíva v pokoji), materská stanica predmetného seriálu The Killing (Zločin) – AMC – potešila jeho fanúšikov správou, oficiálne potvrdzujúcou jeho vzkriesenie z mŕtvych.

thekilling_amc

Je to vlastne už iba formálna záležitosť, nakoľko nebolo žiadnym tajomstvom, že tvorkyňa Veena Sud a hlavní scenáristi už nejaký ten čas pracujú na príbehu resp. zločine 3. série a minulý týždeň sa dokonca začal aj casting na obsadenie nových postáv. Čo sa zatiaľ vie o novej sérii?

Začína sa nakrúcať 25. februára (nikde inde, ako v upršanom Vancouvri), bude 12-dielna, bude sa odohrávať rok po vyriešení prípadu Rosie Larsenovej a vražda, okolo ktorej sa bude točiť, bude mať súvis so starým prípadom detektívky Lindenovej (len kvôli tomu sa vráti do práce) a – čo niektorých z vás určite poteší (iným ako som ja to je jedno) – vyrieši sa behom týchto 12 epizód, teda nemusíme sa „báť“ o natiahnutie vyšetrovania do ďalšej série.

Ak ste sa ešte stále nedali nahovoriť na jeden z najlepších kriminálnych seriálov súčasnosti, máte možnosť dať mu šancu každý utorok (22:30), stredu (23:30) a štvrtok (22:30) večer na JOJke!

VIAC O TITULE:Komentáre

  1. pukky5 | január 16., 2013 o 14:13 |

    Trosku mas chybu utorok a stvrtok o 22:30 a v stredu az 23:30.

  2. Shawn | január 16., 2013 o 14:19 |

    pukky: ale aj to je „po 22:30“ – ako som písal ;) nechcel som to rozpisovať po každom dni, ale tak budiž…

Napíšte svoj názor