SERIÁLY.kinema.SK

Aj tento týždeň nás čaká niekoľko slovenských televíznych premiér nových amerických seriálov. Dnes sú na programe až dve: na JOJke sa (po 21:30) bude konať dvojhodinová premiéra nekonvenčného kriminálneho seriálu The Killing (Zločin), Markíza (o 22:40) uvedie sitkom 2 Broke Girls (2 baby na mizine).

Ak seriál The Killing nepoznáte a táto upútavka vás dostatočne neupútala, tak si počas dnešného Paneláku určite nenechajte ujsť špeciálny viacminútový trailer, ktorý vám povie o vražde Rosie Larsenovej podstatne viac. Tí, čo seriál poznáte, sa na dabingFORE môžete pozrieť na jeho dabingové obsadenie, na našej FB stránke zas nájdete exkluzívne fotky z výroby jeho slovenského znenia v dabingovom štúdiu Daniela. Ochutnávka:

DSC_0496

Matúš Krátky ako detektív Holder

Dabingové obsadenie 2 Broke Girls taktiež nájdete na dabingFORE:

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Peter | január 7., 2013 o 18:30 |

    Tá upútavka je inak výborná… akurát sa bojím sledovanosti, keďže to nie masovka i keď ostatné novinky Kde bolo tam bolo, Kuriér, Terranova na Jojke zabrali vynikajúco, tak držím palce aj Killingu.

  2. Erik | január 8., 2013 o 20:11 |

    No tak vcera ta sledovanost nedopadla bohvieako, skoncil pod priemerom JOJky, ale mne sa to aj tak pacilo :) Dnes kukam urcite 3. diel :)

Napíšte svoj názor