SERIÁLY.kinema.SK

Čo nové nám ponúknu slovenské televízne stanice dnes? Televízia Markíza predtým ako odvysiela úvodné dve časti seriálu Person of Interest (Lovec zločincov), uvedie aj svoj najnovší sitkomový pokus vlastnej tvorby s názvom Sekerovci – tiež v dvoch častiach za sebou. Pôvodný sitkom dnes uvádza aj Jednotka RTV: (Hlavne, že sa máme radi) a na ten naviaže premiérou záverečnej 8. série seriálu (Dr.) House:

20:20 – Sekerovci:

sekerovci

Komediálny seriál zo života váženej rodiny mäsiara v prostredí malého mestečka. Konzervatívni Sekerovci sú konfrontovaní s nekonvenčnými a modernými názormi ich nevesty, ktorej snaha zmeniť staromódny svet malého mestečka je hlavným zdrojom skvelej zábavy.


V hlavných úlohách: Jevgenij Libezňuk, Tatiana Kulíšková, Juraj Kemka, Peter Brajerčík, Bohunka Vaňková a Alena Ďuránová

21:10 – Hlavne, že sa máme radi:

hlavnezesamameradi

Sitcom o bývalom futbalistovi a jeho žene, bývalej modelke, ktorým pekný manželský život naruší príchod excentrickej a panovačnej svokry. V živote muža neexistuje väčšia katastrofa ako nečakaný telefonát od svokry, ktorá sa ohlási na pravdepodobne nekonečnú návštevu!

V hlavných úlohách: Peter Marcin, Marián Labuda, Jana Švandová, Sabina Laurinová, Roman Mrázik a Dominika Richterová

21:30 – Person of Interest (Lovec zločincov):

21:40 – (Dr.) House:

VIAC O TITULE: ,Komentáre

 1. Weasley | január 9., 2013 o 13:20 |

  Dal som šancu Jednotke – Aj múdry schybí ide akosi mimo mňa, pri Hlavne, že sa máme radi som sa schuti zasmial asi iba raz, lepšie to už bolo s Houseom, to ma bavilo, aj Law & Order – nič z tých epizód som predtým nevidel

  niekto s postrehmi z Markízy?

 2. Erik | január 9., 2013 o 15:52 |

  Ja len co sa sledovanosti tyka, tak vcera prepadli oba sitkomy – aj Sekerovci na Markize, aj Hlavne, ze sa mame radi na Jednotke. Markize prepadol aj serial Lovec zlocincov a na JOJke prepadol aj dalsi diel serialu Zlocin. Naopak, Panelak a Pod povrchom si viedli velmi dobre.

 3. serieslover | január 9., 2013 o 20:07 |

  Hlavne, ze sa mame radi nebolo az take zle zasmial som a na tom dokopy viac ako v 10 castiach Anger Managmentu

 4. Miso | január 9., 2013 o 20:25 |

  Mna sklamal dabing v 2 BROKE GIRLS,,,genialny serial aj tak neplanujem opat pozerat, .,…sestru som namotal na Zločin ;-)btw na čt2 chodi 1x tyzdenne dansky original – Forbydelsen …. vaham 1 diel som ale uz zmeškal :/ :)

 5. Weasley | január 9., 2013 o 20:44 |

  Miso – skoda, ze nevysiela original aj JOJka, to o CT som nevedel
  co sa tyka dabingu v 2BG – ono to je asi vzdy tazke prelozit, aby to sedelo. Mne ten dabing nepride zly, len skoda, ze prekladom sa stracaju niektore vtipy, ale nie kazdy je na titulky.

Napíšte svoj názor