SERIÁLY.kinema.SK

Aj stanica The CW vytýčila dátum premiéry pre svoju poslednú novinku v tejto sezóne a vlastne jedinú „mid-season“ novinku, ktorou je Cult – vražedný seriál o vražednom seriáli, a tiež vďaka zrušeniu. Premiéru bude mať 19. februára a bude teda vysielaný v slote seriálu Emily Owens, M.D. Pod článkom k nemu nájdete upútavku.

Káblová televízia FX zas doplnila svoju zimnú programovú štruktúru o ešte jednu januárovú premiéru, a to drámy The Americans, ktorú nám len nedávno predstavila. Premiéru absolvuje 30. januára.

V hlavných úlohách: Matt Davis (The Vampire Diaires), Jessica Lucas (Melrose Place) a Robert Knepper (Heroes, Prison Break).

VIAC O TITULE: ,Komentáre

  1. Roman-tik | december 5., 2012 o 15:07 |

    Po novom roku bude finišovať v repríze na HBO comedy seriál six feet under aka odpočívaj v pokoji. Seriál ktorý všade len vychvaľujú, cenami ho ovenčovali a bohužiaľ právom :-) Je to snáď ten najuveriteľnejší príbeh o rodine ktorá svoj život zasvätila smrti. Seriál ktorý je povinnosťou pre každého kto si hovorí fanúšik seriálov. HBO natočilo klenot, ktorý je však tak smutný a skutočný ako sám život.

    A v nedeľu sa skončí aj premiérovaný seriál L WORD, ktorý beží na prima love. Síce jeho kvalita po sériach dosť klesala, ale stále je to seriál ktorý sa zapísal do dejín seriálov a v amerike určite spôsobil nemalý rozruch o lesbickom svete tak zblízka :-)

Napíšte svoj názor