SERIÁLY.kinema.SK

Káblová televízia ABC Family aj tento rok ulahodí milovníkom Vianoc svojim populárnym predvianočným programovým eventom 25 Days of Christmas, počas ktorého jej programovú štruktúru každoročne vypĺňajú tituly výlučne s vianočnou resp. rodinnou tematikou.

Pozrite sa, čo všetko ponúkne Američanom od 1. do 25. decembra v tomto roku. A komu by sa to málilo, nejaké tie sviatočné tituly môže odchytiť na stanici dokonca už od 18. novembra, odkedy prebieha Countdown to 25 Days of Christmas, teda odpočítanie do „25 dní Vianoc“.

ABC Family počas týchto eventov uvedie aj dva pôvodné filmy. Dnes – v rámci „Countdownu“ – absolvuje svetovú premiéru už viackrát avizovaný piaty diel zo série Home Alone (Sám doma) s podtitulom Holiday Heist, 9. decembra zas vôbec prvý pôvodný muzikál stanice s názvom The Mistle-Tones. Tia Mowry a Tori Spelling (Beverly Hills 90210) v ňom stvárnia líderky dvoch súperiacich speváckych skupín.

Ďalej hrajú: Reginald VelJohnson (Hart of Dixie), Jonathan Patrick Moore (The L.A. Complex), Tammy Townsend, Jason Rogel (State of Georgia) a ďalší.Napíšte svoj názor