SERIÁLY.kinema.SK

BBC America zverejnila dátumy premiér titulov The Spies of Warsaw a Ripper Street, ktoré koprodukovala. Kedy sa na ne môžeme teda tešiť?

Seriál zasadený do viktoriánskeho Londýna krátko po vraždách Jacka Rozparovača – Ripper Street – uvedie 19. januára 2013. Inšpektor Edmund Reid (Matthew MacFadyen) sa stále trápi pre svoje zlyhanie pri dopadnutí Rozparovača a s každou novou vraždou v štvrti Whitechapel  sa obáva, či sa znova neobjavil. Okrem Matthewa MacFadyena (Spooks, Pride and Prejudice) sa v hlavných úlohách objavia aj Jerome Flynn (Game of Thrones), Adam Rothenberg (Alcatraz), Myanna Buring (The Twilight Saga) a David Dawson (Luther). K Ripper Street BBC America zverejnila už aj trailer:

The Spies of Warsaw, špionážny seriál zasadený do obdobia tesne pred druhou svetovou vojnou, v hlavnej úlohe s Davidom Tennantom (Doctor Who) a Janet Montgomery (Black Swan, Made in Jersey) bude mať premiéru 6. februára 2013. Tennant stvárni plukovníka Jean-Francoisa Merciera, vojnového hrdinu z prvej svetovej vojny, ktorý sa ocitne uprostred diplomatických intríg a zrád vo Varšave. Popritom prežíva aj vášnivý románik s parížskou právničkou pre Spoločnosť národov Annou, ktorú stvárňuje Janet Montgomery. Viac

VIAC O TITULE: ,Napíšte svoj názor